Wpis z mikrobloga

Wasi starzy też nie mogą znieść widoku gdy wy nic nie macie do roboty i sobie leżycie na łóżku oglądając serial? xD

U mnie w domu okres wakacyjny to dramat.

Wtedy zaczynają się jaja, ojciec woła mnie do "pomocy" do najgorszych pierdół które można ze spokojem zrobić w jedną osobę XD Albo jestem pilnie potrzebny aby coś przytrzymać, podać albo przyświecić latarką XDD.
Aby tego unknąć muszę zacząć coś robić, można np. odkręcić koło w rowerze aby je za chwilę przykręcić, można zacząć zamiatać kostkę brukową która nie jest brudna, grabić liście latem albo wyrywać chwasty pensetą z trawnika.

To chyba kult pracy albo pracoholizm, ci ludzie nie potrafią wysiedzieć na dupie nic nie robiąc.

#przegryw #rodzice #polskiedomy #nosaczsundajski #januszex
  • 43
@serek_heterogenizowany: gdyby starzy wołali do jakiejś przydatnej rzeczy i naprawdę uczyli by ją robić to byłoby w porządku, myślę że główny problem polega na tym że a) potrzebują widza a nie ucznia, b) wołają do murzyńskiej roboty typu przekładanie drewna z jednego stosu na drugi, albo c) nie umieją inaczej spędzać czasu ze swoimi dziećmi więc gunworobota jest zasłoną dymną tego braku w relacji