Wpis z mikrobloga

Wasi starzy też nie mogą znieść widoku gdy wy nic nie macie do roboty i sobie leżycie na łóżku oglądając serial? xD

U mnie w domu okres wakacyjny to dramat.

Wtedy zaczynają się jaja, ojciec woła mnie do "pomocy" do najgorszych pierdół które można ze spokojem zrobić w jedną osobę XD Albo jestem pilnie potrzebny aby coś przytrzymać, podać albo przyświecić latarką XDD.
Aby tego unknąć muszę zacząć coś robić, można np. odkręcić koło w rowerze aby je za chwilę przykręcić, można zacząć zamiatać kostkę brukową która nie jest brudna, grabić liście latem albo wyrywać chwasty pensetą z trawnika.

To chyba kult pracy albo pracoholizm, ci ludzie nie potrafią wysiedzieć na dupie nic nie robiąc.

#przegryw #rodzice #polskiedomy #nosaczsundajski #januszex
  • 43
@serek_heterogenizowany: tak, to normalne u robaków. A najlepsze jest to, że tacy ludzie rzeczywiście myślą że dzięki takiemu bezsensownemu #!$%@? są jacyś lepsi od innych i to nie dotyczy tylko spędzania wolnego czasu, w jakimkolwiek zakładzie na zachodzie najcieżej #!$%@?ący bezsensownie niewolnicy to za każdym #!$%@? razem polacy myślący że dzięki temu hans ich doceni xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@serek_heterogenizowany: To tak zwany Kult #!$%@?. Kiedyś był o tym felieton.

U mnie na wsi to samo. Stary jak zjeżdża na urlop to też sobie nie siądzie w spokoju przy jakimś hobby i wymyśla niepotrzebne zajęcia. Jeszcze rozumiem jakby to robił sam, ale mnie tam mu potrzeba, a jak mam to gdzieś to zaraz awantury.

@Durisil: może po prostu chce spędzić z tobą czas ale tylko w taki sposób to
@serek_heterogenizowany: Wasze pokolenie to jest #!$%@? dramat xD wszystko byście chcieli podciągnąć pod kult #!$%@?, żeby swoje #!$%@? lenistwo tym przykryć. Każdego ochrzcić robakiem, ale sami macie dwie lewe ręce. Teraz się jednemu z drugim wydaje, ze do wbicia gwoździa powinno się zatrudnić stolarza, do skoszenia trawy ogrodnika, a podwórko pozamiata mu konserwator, ale rzeczywistość brutalnie was zweryfikuje, bo mało którego będzie stać na takie luksusy, a żaden nie będzie umiał
Wtedy zaczynają się jaja, ojciec woła mnie do "pomocy" do najgorszych pierdół które można ze spokojem zrobić w jedną osobę XD Albo jestem pilnie potrzebny aby coś przytrzymać, podać albo przyświecić latarką XDD.


@serek_heterogenizowany: @Durisil: @Kremuwczan: Skoro można zrobić samemu to czemu wy tego nie zrobicie zamiast starego? Jak nie bezrobotna patologii żyjąca z zasiłków, to narodowy kult #!$%@?. Jak żyć?
@Chris_Karczynski: Ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie? Tu nie chodzi o to, że nie zrobilibyśmy czegoś sami zamiast ojca, ale o to, że starzy wołają do zajęć gdzie sami sobie poradzą albo do takich wymyślonych dla samej idei zapierdzielania. Przecież rzeczy, które trzeba zrobić i przyczyniłby się do poprawy komfortu życia zawsze można zrobić, ale co jest konstruktywnego w przewożeniu gruzu z jednego miejsca w drugie i potem znowu w