Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem zapytać osoby zaszczepione na covid jak się teraz czujecie? warto było szczepic sie na grypke?
#covid

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d3c36eb8d3592c3f6f56d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: żałuję, bo zmarnowałem na to łącznie z godzinkę a mogłem siedzieć przed telewizorem. Ale grałem wtedy w Pokemon GO to sobie chociaż nowe poke stopy zaliczyłem.
Paliwo wtedy było tanie to nawet nie zabolało, że pojechałem, teraz już bym liczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie ma tak że warto czy nie warto. Jeśli miałbym powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro nic mi nie było po szczepieniach, a i nie chorowałem ciężko na żadne przeziębienie czy grypę, to wychodzę z założenia, że nie zaszkodziło mi to, a mogło pomóc. Kolejną dawkę przyjmę jak będzie, nic mnie to nie kosztuje ani mi nie
  • Odpowiedz
  • 0
Ej ale przestańcie mówić ze dzięki szczepionce omikrona lekko przechodziliście bo głupoty gadacie. Omikron sam w sobie był dużo mniej inwazyjny niż ten z pierwszej fali. Nie szczepiłem sie, chorowałem 2 razy na 1fali i na omikrona. Przy 1 chorobie byłem 2 dni w łóżku i straciłem zapach i smak na 3 tyg. Przy omikronie w sumie nic mi nie było.
  • Odpowiedz
Ej ale przestańcie mówić ze dzięki szczepionce omikrona lekko przechodziliście bo głupoty gadacie. Omikron sam w sobie był dużo mniej inwazyjny niż ten z pierwszej fali. Nie szczepiłem sie, chorowałem 2 razy na 1fali i na omikrona. Przy 1 chorobie byłem 2 dni w łóżku i straciłem zapach i smak na 3 tyg. Przy omikronie w sumie nic mi nie było.


@Ko_Otu: ???
To jest jakaś dyrektywa, która ustala standardowy przebieg
  • Odpowiedz
  • 0
@SkeletonKing no #!$%@? poczytaj różnice między wariantem alfa a omikronem i pochodymi, to byś tego postu nie napisał. Jeszcze zanim omikron doszedł do nas było wiadome że on będzie dużo bardziej zaraźliwy ale też kilkukrotnie słabszy niż ten przy 1 fali więc nie dziwne ze ludzie go lżej przechodzą xd Ale tak, przypisz to temu że za darmo w eksperymencie medycznym brałeś udział i dlatego przeszedłeś omikron lżej
  • Odpowiedz
no #!$%@? poczytaj różnice między wariantem alfa a omikronem i pochodymi, to byś tego postu nie napisał. Jeszcze zanim omikron doszedł do nas było wiadome że on będzie dużo bardziej zaraźliwy ale też kilkukrotnie słabszy niż ten przy 1 fali więc nie dziwne ze ludzie go lżej przechodzą xd Ale tak, przypisz to temu że za darmo w eksperymencie medycznym brałeś udział i dlatego przeszedłeś omikron lżej


@Ko_Otu: Nie dość że
  • Odpowiedz
  • 0
@SkeletonKing to co mówię to oficjalne dane jak omikron był jeszcze tylko w Anglii a nie moje odczucie. Poszukaj artykułów jak omikron do Polski docierał, sporo mówiono że przez charakterystykę tego wirusa tj mega zakazliwosc, bardzo mały % ciężkich przypadków i ochronę przed innymi wariantami ta odmiana spowolni covida.
Twoje stwierdzenia są obiektywne, taa XD
  • Odpowiedz
to co mówię to oficjalne dane jak omikron był jeszcze tylko w Anglii a nie moje odczucie. Poszukaj artykułów jak omikron do Polski docierał, sporo mówiono że przez charakterystykę tego wirusa tj mega zakazliwosc, bardzo mały % ciężkich przypadków i ochronę przed innymi wariantami ta odmiana spowolni covida.


@Ko_Otu: I w jaki sposób to podważa doświadczenia innych ludzi? W jaki sposób to legitymizuje twoje twierdzenie, że inni #!$%@?ą głupoty? Nie masz
  • Odpowiedz