Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem zapytać osoby zaszczepione na covid jak się teraz czujecie? warto było szczepic sie na grypke?
#covid

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d3c36eb8d3592c3f6f56d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, pierwszy covid bez szczepionek, skończyłem prawie pod respiratorem, covid sprzed 2 tygodni przechodziłem jak zwykłe przeziębienie. A na ciebie mela fajansie, oczywiście pytanie na anonimowo żeby nie robić z siebie skończonego #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja żałuję. Dałem się docisnąć rodzinie. Wieczorem po szczepieniu myślałem, że zejdę(drgawki, zimne poty, osłabienie, mdłości, mroczki). Od tamtego czasu jestem przewlekle osłabiony, jest mi zimno i mam problemy z oddychaniem. Jak to mówią-koincydencja ;) Pajace będą #!$%@?ć o gatesie i czipach, ale faktem jest że typo jest największym finansującym "niezależne" who i ktoś ostro posmarował, żeby przepchnąć ten preparat. W sumie nawet nie wiemy co jest w szczepionkach, bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejny post stworzony pewnie przez lewaków z neuropy którzy wyplusowali komentarze wyśmiewające ,,szurów’’. Oczywiście 90% komentarzy proszczepienna i prześmiewcza w stosunku do niezaszczepionych, wszyscy przechodzący covid umarli lub ledwo żyją. Z ciekawości, ile płacą za takie akcje?
  • Odpowiedz