Wpis z mikrobloga

Mogę się założyć, że dla pedalarzy w obcisłych gatkach i tak ta ścieżka nie byłaby dość dobra, by po niej jeździć. Rekordy same się nie pobiją ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: Bzdury piszesz. Próbowałeś jak jedziesz samochodzikiem, sobie obniżyć rurki w kroku? Wiesz, żeby cię szew w jajka nie cisnął, wtedy powinieneś mieć więcej empatii i nie będzie cię krew z żółcią zalewała.
reddin - > Mogę się założyć, że dla pedalarzy w obcisłych gatkach i tak ta ścieżka ni...

źródło: comment_1658047166yhLBUeQJummNrSQ4RV6Woq.jpg

Pobierz
i ścieżka rowerowa przecinająca drogę nie jest pomalowana na ten grejpfrutowy kolor i rowerzyści intuicyjnie nie wjeżdżają z dużą prędkością na jezdnię.


@Nizax:
Akurat w większości przypadków w Południowej Holandii(w sensie Zuid-Holland) takie ścieżki, a przynajmniej te wokół ronda, są pomalowane na ten kolor i można na nie wjeżdżać z pełną prędkością bo kierowcy rozglądają się na wszystkie strony, a rowerzysta jest tam świętą krową.
Rowerzyści w terenie zabudowanym mogą jeździć z prędkością 50km/h. Nie rozumiem, dlaczego oczekuje się, ze rowerzyści będą zatrzymywać się na każdym przejeździe rowerowym. Czy wy, jadąc samochodem, zatrzymujecie się przed każdym skrzyżowaniem, nawet gdy macie pierwszeństwo? Albo zwalnianie na autostradzie do 30 km/h przed każdym węzłem, b ktoś może wjechać pod prąd?