Wpis z mikrobloga

To nadal lepsze niż siedzisko odszktalcajace rowa


@kiszczak: Nie masz pojęcia o czym piszesz. Widać nigdy nie było cię stać na porządne siedzisko. Ja mało jeżdżę samochodem i nie spalam bez sensu paliwa w korku, więc stać mnie na porządne siodełka. Weź te rurki serio sobie zluzuj w kroku, bo ci worek mocno na dwa jajeczka dzielą.
@Fidelis: Może dlatego że zatrzymanie 1-3 tony jest trudniejsze niż 70-150 kg rowerzysty, tylko się domyślam. Po prostu przepis w naszych warunkach że rowerzysta może przejechać przez przejazd dla rowerów jest bez sensu bo większość przejść jest tak zbudowana że kierowca musi zatrzymać się do 0 km/h wykręcić głowę o prawie 180 stopni i spojrzeć czy nie jedzie przypadkiem rower
@reddin: No tak róbmy #!$%@?ą infrastrukturę zamiast myśleć o każdym, jak Kaczyński o przedsiębiorcach którzy nie są w stanie prowadzić działalności w tej sraczce legislacyjnej, taki Wasz problem rowerzystów i kierowców, zamiast myśleć o tym jak wspólnie poprawić jakość życia to wolicie się obrzucać gównem
No tak róbmy #!$%@?ą infrastrukturę zamiast myśleć o każdym, jak Kaczyński


@Artrix: Jak ty wpierniczyłeś PIS do znaleziska o rozwiązaniach rowerowych w Holandii i jeszcze połączyłeś to z tym, że źle że tak robią, to już wyższy stopień spierniczenia łba wykopem. Jak widać taka infra się Holendrom sprawdza, korzystają i są zadowoleni, bo się tym chwalą. Daleko Polsce do takich rozwiązań.
większość przejść jest tak zbudowana że kierowca musi zatrzymać się do 0 km/h wykręcić głowę o prawie 180 stopni i spojrzeć czy nie jedzie przypadkiem rower


@Artrix: oddaj prawo jazdy, bo większość przejść (a właściwie przejazdów) nie jest tak zbudowana i to ty sobie nie radzisz z prowadzeniem samochodu
@reddin: Ja tylko cytat przetoczyłem, który brzmi prawie tak samo to co ty napisałeś, jakby to był Tusk czy inny Hołownia też by się znalazł bo mam wywalone kto to powiedział XD

No się holendrom sprawdza bo to kraj wielkości województwa u nas nieco większe są odległości, jakość DDR jest paskudna bo wstawia je się bez ładu i składu bo jest hajs z UE to trzeba wykorzystać

@Artrix: oddaj prawo