Wpis z mikrobloga

@Heroina340: w 0.55 minucie mówi że stopy będą maksymalnie na 16102126121750 przejęzyczenie czy się niechcąco wygadał?


@GuliVerGut: a ile ma być jak teraz prognozowana na zime/wiosne inflacja to 34%?:)
Powiedzial, max bedzie latem (ale chyba nie w tym) a przyszly rok, koncowka, moze beda obnizac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Tommy__: glapa heklerów załatwia spokojem.

A taka serio, co by o Glapie nie mówić, to baba z ryjem naskakuje na niego na urlopie i jeszcze sama się pogrąża, że #!$%@? się w 20-letni kredyt bez żadnego większego pomyslunku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tommy__: nie mogę słuchać takich pierdół. Baba ma dwa etaty i jeszcze firmę prowadzi, fiu fiu, 16h dziennie na etacie, do tego biznes prowadzi, niektórzy widać spać nie muszą.
PS ta pani żona to bardzo agresywna xd
  • Odpowiedz
aki inny typ XD. Glapa zwyczajnie jest zesrany, żeby z liścia nie zarobić publicznie. Generalnie to jest świadomy co #!$%@?ł i zwyczajnie po ludzku mu głupio. On wie, że im dłużej naciąga gumę tym mocniej guma wystrzeli i będzie większy płacz. No i co on ma powiedzieć tym ludziom na ulicy, że Jarek mi kazał?


@pastibox: co niby #!$%@?ł? Co najwyżej za mało i za późno podniósł stopy. A każdy debil
  • Odpowiedz
@Shatter: niby tak, ale znam ludzi co jebią na dwa niepełne etaty, razem z weekendami. Nie wiem jak zdrowotnie dają radę. Ostatnio pojawił się taki wątek na jakiejś grupie, dużo osób mówiło, że ciągnęło tak rok czy półtora, a później chorowali.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret #!$%@? za #!$%@? gospodarki do spółki z kolegami z PiSu przyznał sobie premię za zeszły rok i zarobił ponad bańkę. Niech się cieszy, że spotykają go tylko takie nieprzyjemności. Od 2016 obniżyli ludziom realne zarobki pewnie o 50%. Ja na jego miejscu bałbym się chodzić po ulicy, serio
  • Odpowiedz
@Tommy__: ogarnięty chłop, tylko żonę musi trochę przypiłować. A kobieta atakująca to typowa przedstawicielka tej najmniej rozsądnie myślącej grupy kredyciarzy typu "ooo niskie raty, zapakuje się po kule i jakoś to będzie". Zresztą agrounia mówi samo za siebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 5
Pytania baby z dupy, trzeba było zapytać dlaczego kłamał w 2021 że stopy nie będą podnoszone, dlaczego spóźnił się z podnoszeniem i dlaczego teraz nie działają zdecydowanie tylko gotują żabę. A nie #!$%@? o dwóch etatach i firmie. Akurat w tym wypadku glapinski wybrnął, chociaż liczyłem na coś innego.
  • Odpowiedz
@Tommy__: wiecie co, po tej powiedzmy "prywatnej wypowiedzi" wiem jak oni kierują państwem. Mianowicie tak jak większość Polaków czyli JAKOS TO BĘDZIE, co mnie interesuje co będzie za rok czy dwa, zero planowania, zero strategii, zero pomysłu licząc że los i Bóg nas uratuję...
  • Odpowiedz
@Tommy__: przykład pato kredyciarza #!$%@? się po jaja w kredyt na 25 lat przy najniższych stopach, nie zadaj sobie trudu choćby spojrzenia na historyczne wartości. Drżyj jape i zwalaj winę za swoje błędy na innych, zero odpowiedzialności i rozumu.
  • Odpowiedz
@Tommy__: "glapa top" ja #!$%@? a śmiejecie się ze starych bab niczym się od nich nie różniąc xD beka z wykopków bo jak kryzys w was #!$%@? to się nie pozbieracie i wtedy mam nadzieję że też napiszecie "glapa top". Na #!$%@? ja z takimi ignorantami siedze na tym #!$%@? portalu.
  • Odpowiedz