Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy jedziesz na wakacje do Sopotu i na molo spotykasz swojego ulubionego kabareciarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci
Tommy__ - To uczucie gdy jedziesz na wakacje do Sopotu i na molo spotykasz swojego ul...
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tommy__:
ale plus dla prof. Glapińskiego, że poświęcił obywatelowi swój prywatny czas będąc na wakacjach, a nie uciekał i nie krył się za stadem ochroniarzy czy policjantów. Tak sobie wyobrażam normalne państwo, że polityk nie boi się żyć między zwykłymi obywatelami.
  • Odpowiedz
@Tommy__: spodziewałem się czegoś innego... Glapa prywatnie (biorąc pod uwagę całą sytuację) pokazał się z dobrej strony. Nie chodzi tu o merytorykę, ale zaatakowany w swoim prywatnym czasie przez rozsierdzoną kredyciarę probował z nią normalnie rozmawiać. Ba nawet hamował chyba jeszcze bardziej rozsierdzoną Katarzynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tommy__: za to wystąpienie serio szacunek; typ odpoczywa nad morzem, zaczepia go histeryczka dość jednak agresywna w tonie; a on jej tłumaczy spokojnie, nie ucieka, nie każe #!$%@?ć; uspokaja swoją babę; oaza spokoju - bez zawahania i prosto w oczy kłamie ze na koniec 2023 będą obniżać stopy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Trochę śmierdzi ustawką Praktycznie wypowiedzi 1:1 co do jego ostatniego swojego wystąpienia, uspokajanie i jeszcze słowa babki "mam nadzieję" na koniec jakby magicznie zaufała naszemu jastrzębiowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@morteusz: jaki inny typ XD. Glapa zwyczajnie jest zesrany, żeby z liścia nie zarobić publicznie. Generalnie to jest świadomy co #!$%@?ł i zwyczajnie po ludzku mu głupio. On wie, że im dłużej naciąga gumę tym mocniej guma wystrzeli i będzie większy płacz. No i co on ma powiedzieć tym ludziom na ulicy, że Jarek mi kazał?
  • Odpowiedz