Wpis z mikrobloga

Jak można tak się zeszmacić jak #edzio, gość miał talent dobrze leciał na wolnych a teraz ku*wa na tik toku z gimbami challenge robi xDD, dla przykładu taki #eripe też dość spory fejm miał w latach świetności, dwie ostatnie płyty średnio odebrane ( choć dla mnie nwrd kocur), gość zapadł się pod ziemie i jak nawijał tak zrobił.
#rap #polskirap
  • 12
@l3gend: eripe to raczej nie jest zbyt twarzowy na takie tik toki. Edzio ogólnie jest nic nie znaczący jak idzie o rap, a jego freestyle są od linijki tak jak jego fryzura. Taki uroczy łak, nawet nic do niego nie mam
@ShadyTalezz: Przecież Eripe to jest absolutna topka lirycznie i technicznie, rzucał takimi przekminami i wielokrotnymi 10 lat temu, że do dzisiaj nic lepszego nie powstało.
Pod względem "muzykalności" - zgoda, w dzisiejsze trendy by się nie wbił ale jeżeli chodzi o samą technike rapowania i pisania to jest topka. Wystarczy sprawdzić kawałki pokroju "100 linijek szaleństwa" albo "Prędzej martwy niż słaby" żeby to zauważyć.
@Pietrzykowski: eripe nie jest żadną topką tylko spoceńcem a jego silenie się na przekiminy i wielorotne wywołuje bardziej uśmiech politowania niż ekscytacje, chłop pomylił rap z matematyką i stał się rzemieślnikiem zamiast artystą. Kękę świetnie to wyjaśnił i te same prawa zresztą obowiązują w poezji, tam też wcale najbardziej skomplikowane rymy i przenośnie nie czynią z poety najlepszym:
ShadyTalezz - @Pietrzykowski: eripe nie jest żadną topką tylko spoceńcem a jego silen...
@ShadyTalezz: Ale Kęke tutaj mówi o jakichś banalnych rymach, to nie ma nic wspólnego z Ripem.
Ja nie twierdze, że Rip jest najlepszym raperem tylko, że pod względem lirycznym i technicznym jest topką w Polsce.
Pokaż mi kogoś z Polski, który lepiej składa wersy.
@Pietrzykowski: no to obejrzyj jeszcze raz bo chyba nie skumałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieważne jak skomplikowane zrobisz rymy bo to nie o to chodzi w rapie.

Lepiej wersy składa każdy, kto nie tryharduje włącznie z Kękę, któego nawet w sumie nie lubię ale #!$%@? > kariera eripe.

A no i ani lirycznie ani tymbardziej technicznie ze swoim flow nie jest żadną topką.
@ShadyTalezz: skumał skumał, rip ma epki gdzie składa proste wersy i te kawałki mają najwięcej wiusów, ale ewidentnie jara go inny styl i lubi to robić i świadomie nawijał też gówno wersy. Wiesz co ci powiem, gość miał zawsze #!$%@? jest egocentrykiem w miarę inteligenty i jak na rapera mądry to może sobie pozwolić na takie rozkminy. To że prawie cała topka to łaki z Parkinsonem to wiadomo nie od dziś.
@ShadyTalezz: i kim ty jesteś żeby mówić o co chodzi w rapie chłopie. Wiadomo nie od dziś że mało kto może tak przekminic jak rip, golin czy stary quebo. Jeśli podajesz przykłady raperów to dlaczego słoń mówil że powyżej wymieniony gościu rozwalał mu łeb rozkminami i że za #!$%@? by sam nie wpadł. To nie KęKę jest wyznacznikiem jakości bo nigdy nawet na takim poziomie nie był. A pierwsze kawałki eripe