Wpis z mikrobloga

Wcale nie jest dobrze być świadomym człowiekiem i mieć duże IQ, bo wtedy dużo analizujemy wszystkie szczegóły a ci ludzie mniej świadomi, którzy żyją jak roboty potrafią cieszyć sie drobiazgami nie analizując byle gówna także bycie inteligentnym nie jest takie fajne jak może się komuś wydawać.

Sami zobaczcie na tych wszystkich youtuberów lub instagramerow jakoś nie są zbytnio inteligentni a mają odwagę większą od tych z dużym i zarabiają dużą kase.

Ps.Wystarczy spojrzeć na polityków mega głupi ale zarabiają dużo, bo nie analizują i mają #!$%@? w to co myślą inni ludzie.

#przegryw #rozowepaski #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #inteligencja #psychologia #rozwojosobisty #duchowosc
  • 31
  • Odpowiedz
@Onaaa20: mnie sie tylko wydaje ze mam duze IQ a z pewnoscią mam przeciętne. Poruszasz ciekawy punkt nad którym juz kiedys myslalem. Co ci z tej całej inteligencji jezeli nie jestes ze tak powiem emocjonalnie (czy tez społecznie) inteligentny. Leci plus
  • Odpowiedz
@A_R_P: Daj spokój z tymi typami osobowości. Nic to niewarte. Lepiej postaraj się wpisywać we wszystkie 4 kolory, zależnie od sytuacji. Be water my friend ~Jun Fan.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Skoro politycy są mega głupi to dlaczego ich nie wygryziesz i nie zastąpisz?

Z iq jest taki problem że każdy myśli że jest the best, jeżeli ktoś rzeczywiście ma wysokie iq to po prostu ma szybszy procesor którym przerabia gówno, jeżeli ktoś ma wysokie iq i wykształcenie to podobnie przerabia gówno a na dodatek jest przekonany że to jedyna słuszna ścieżka, jeżeli ktoś ma wysokie iq a jednocześnie jest
suqmadiq2ama - @Onaaa20: Skoro politycy są mega głupi to dlaczego ich nie wygryziesz ...
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No bo właśnie ludzie z wysokim IQ niekoniecznie są odważni i nie poszliby do polityki, bo tam tacy wrażliwcy szybko by odpuścili po fali krytyki i hejtu.Kaczyński ponoć nie potrafi nawet zrobić sam zakupów w sklepie a dostał się na tak wysokie stanowisko, bo ma inne cechy między innymi pewnie ma dużą wiarę w siebie ale nie musi mieć dużego IQ
  • Odpowiedz