Wpis z mikrobloga

Wcale nie jest dobrze być świadomym człowiekiem i mieć duże IQ, bo wtedy dużo analizujemy wszystkie szczegóły a ci ludzie mniej świadomi, którzy żyją jak roboty potrafią cieszyć sie drobiazgami nie analizując byle gówna także bycie inteligentnym nie jest takie fajne jak może się komuś wydawać.

Sami zobaczcie na tych wszystkich youtuberów lub instagramerow jakoś nie są zbytnio inteligentni a mają odwagę większą od tych z dużym i zarabiają dużą kase.

Ps.Wystarczy spojrzeć na polityków mega głupi ale zarabiają dużo, bo nie analizują i mają #!$%@? w to co myślą inni ludzie.

#przegryw #rozowepaski #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #inteligencja #psychologia #rozwojosobisty #duchowosc
  • 31
@Onaaa20: Zgadzam się z tym. Mam 130+ IQ i ciągle wszystko analizuję. Zawsze szukam dziury w całym, ale od jakiegoś czasu próbuję przymykać oczy na pewne kwestie i tyle nie rozkminiać. Nawet pomaga. Na pewno plusem takiego umysłu jest duża ilość pracy na rynku szczególnie w IT. Hajs się zgadza.
@Onaaa20: Polecam przestać masturbować się do swojego IQ i tłumionego potencjału i zacząc działać. Mam bardzo wysokie IQ - badane testem u psychologa klinicznego. Potrafię cieszyć się drobiazgami, bo mam świadomość, że to głównie z nich sklada się życie. Nijak nie przeszkadza mi to w analizowaniu rzeczywistosci. Tak, mam zmartwienia, ale każdy czlowiek je ma. Politycy i youtuberzy tez, po prostu widzisz tak mały wycinek z ich życia, że tego nie
@Onaaa20: Rozumiejąc więcej możesz wpływać na związek i łatwo stawiać na swoim. Jest to lekka manipulacja, ale kobiety też manipulują np. shit testami itd. Ogólnie wygrywam jakieś 90% kłótni w życiu i w związkach.
Moim problemem jest perfekcjonizm i skupianie się na szczegółach. To nic, że 90% rzeczy jest dobre, a nawet bardzo dobre nadal te 10% denerwuje. Trochę jak hipergamiczna p0lka, która nigdy nie jest zadowolona :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onaaa20: nieprawda z tymi politykami. Charakter. Głupi nie umiałby manipulować ludźmi, wygłaszać przemów czy jak Kaczyński stworzyć własne ugrupowanie. Wrażliwy czy nie, nie równa się inteligentny. Też wrażliwy czy słaby psychicznie.
@Onaaa20: To jest wada tylko wtedy, kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy i nie potrafisz podjąć środków zaradczych. Natomiast politycy dzielą się na tych, którzy trzymają innych za mordę i na tych, którzy są potakiwaczami. Ci pierwsi są bardzo inteligentni, chociaż zazwyczaj pozbawieni skrupułów moralnych.

A co ma inteligencja do przecinków xd znam ludzi co maja firmę kupe szmalu a popełniają błędy ortograficzne.


@Onaaa20: Bardzo dużo, bo osoby inteligentne