Wpis z mikrobloga

Myślałem też że nie mam dziewczyny bo nie mam jej gdzie poznać..
No ale przecież do szkoły chodziłem i teraz u mnie w pracy jest bardzo dużo kobiet i żadna nie zwraca na mnie uwagi, więc to też nie prawda..
Blackpill- dużo brzydszych facetów ode mnie jest w związkach
Redpill- pracowałem nad samorozwojem i nic nie dało
Bluepill- kiedyś byłem idiotą, byłem 'szarmancki' itp bo myślałem że to dobrze i nic
Robpill- podobno ochrona to najbardziej znienawidzona przez kobiety branża a większość ochroniarzy z mojej firmy ma kobiety
Dickpill- xd
Zatem jaki pill by tłumaczył że nie mam dziewczyny..
Nie wiem już nic, nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi..
2 lata i czarodziej
Może jestem po prostu takim człowiekiem który nie może mieć dziewczyny i tyle..
#przegryw
  • 21
@BiblijnieOdwzorowanyAniol: Ochrona ludziom kojarzy sie z dziadkami ale to nie prawda, duzo mlodych ludzi woli ochrone niz katorzniczy kolchoz za te same pieniadze. u mnie wiekszosc to przedzial wiekowy 18-35 moze ze 2-3 dziadkow jest
@soyunmago: moze to xD gnębili mnie od podstawówki do konca gimnazjum
@KorwinizacjaPrzelyku: w zyciu zagadalem lacznie do kilku kobiet z zapytaniem czy sie umowi i zadna nie chciala ehh pozniej juz odpuscilem to zagadywanie
@anonanonimowy321: wszystko jasne. Na podstawie tego, jak jesteś traktowany wśród rówieśników, można z wysokim prawdopodobieństwem przewidzieć, czy będziesz miał powodzenie i udane życie osobiste, czy nie. Ten predyktor zawodzi chyba najrzadziej. W tych latach psychika jest najbardziej wrażliwa i elastyczna.

Jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem, w którym ktoś gnębiony w szkole miał potem dziewczynę. Wprawdzie skończyłem się uczyć kilkanaście lat temu i może zaszły jakieś zmiany, ale podejrzewam, że jeśli
Top 10% z wygladu facetów moze miec jakąkolwiek forme #!$%@? i tak wejdzie w zwiazek jednak cala masa ludzi jest przecietną a u przecietniaka #!$%@? jak np. asperger już bardzo przeszkadza


@anonanonimowy321: no tak, to prawda. Ale nadal będąc autystycznym możesz mieć życie seksualne i związki, a nie będąc autystycznym, ALE nieatrakcyjnym i mimo tego nieautystycznym (neurotypowem) - nie możesz.