Wpis z mikrobloga

NIGDY nie okazujcie słabości przy kobiecie
ich empatia jest tylko na pokaz, nie ważne pochodzenie, rasa, wykształcenie, pozycja społeczna - każda gardzi słabością, to siedzi zbyt głęboko w ich gadzim mózgu
#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
N.....u - NIGDY nie okazujcie słabości przy kobiecie 
ich empatia jest tylko na poka...

źródło: comment_1657884901XCstysKenRa1GL8lfkGXKk.jpg

Pobierz
  • 78
@NadmiarNiedoboru: @Kreek: @Tywin_Lannister: swoją drogą mnie ciekawi jak to, że mężczyźni tracą atrakcyjność w oczach kobiet ma się do teorii z tagu #blackpill

Bo przecież według blackpilla liczy się tylko wygląd i kształt szczęki oraz wzrost, czyli teoretycznie Chad mógłby być żałosnym frajerem, który daje się byle leszczowi poniewierać i po wszystkim idzie płakać w ramionach kobiety na temat tego jak mu źle, a on cały czas powinien być
@skitarii: Kiedyś o tym pisałem.

Kobiety są tak odrealnione, że do związku poszukują chada dynamiczniaka bez skazy, ze świetną pracą i życiem.

Chad ofiara losu albo biedak będzie spoko do motylków w brzuchu i zaspokojenia seksualnego, ale nie do ślubu i długiego związku.

Beciak zamożny będzie dobry tylko do ślubu, ale bez motylków i do zdradzenia.

Beciak biedny no to wiadomo xd w oczach kobiet na śmietnik.
@Tywin_Lannister: jedna była chamska, więc zamknąłeś się przed reszta świata. To tak jak przegryw, który nie próbował zagadać już nigdy więcej, bo raz został odrzucony. Jak masz kogoś teraz i się nie otwierasz, to sam sobie kopiesz dół. Co jeżeli rzeczywiście będziesz potrzebował wsparcia, a pustak wyjdzie dopiero po 10 latach małżeństwa, w najgorszym momencie?
@NadmiarNiedoboru pierwszy od bardzo dawna wpis z tagu przegryw z którym mogę się zgodzic (z dyskusja ze screena, nie z wysrywem w treści wpisu XD)

Są rzeczy które się trzyma dla siebie, lekarza od glowy i czasem dla ew. prawdziwego przyjaciela jak ktoś ma szczęście komuś na tyle zaufać.

Wszystkich innych słabości odpychają. Nie tylko kobiety. Po prostu jeżeli ktoś widzi że coś ma/miało duży wpływ na to jaki/a jesteś zawsze będzie
Chad z samej nazwy nie może być frajerem. Ewentualnie społeczeństwo mu na to nie pozwoli. Piszesz o osobie która nie istnieje.


@hamuj_sie_hamuj_sie: oczywiście, że może być frajerem. Widać żadnego nie znasz. Ja znam jednego, któremu dziewczyna się puściła, a ten pojechał do jej rodzinnego domu, gdzie był też jej gach, żeby jej powiedzieć, że jej wybacza i może do niego wrócić. Ta mu się zaśmiała tylko w twarz. A on za
to nie tylko wygląd, a ogólne podejście do atrakcyjności. Ale jeżeli mowa o wyglądzie, to ten Chad 10/10 spotka się z większą tolerancją od kobiet, niż gorzej wyglądający faceci. To nie jest tak, że najlepszy facet ma jakiś immunitet.


@Silvervend: no właśnie, zatem to że liczy się sam wygląd to gówno prawda, a blackpillowcy cały czas powtarzają, że gdyby mieli lepszy wzrost czy szczękę, to byliby wygrywami.

A wystarczą spi#$&leni rodzice,
@Tywin_Lannister: moje wszystkie dziewczyny śmiały się i wyzywały takich delikatnych facetów od pedałów więc od zawsze wiedziałem że wypłakać to się można pani psycholog albo kumplowi ale nigdy nie swojej dziedzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stray_dog: taka natura, my nosimy dziecko 9 miesiecy wiec to naturalne ze szukamy jak najlepszego partnera, mamy wysokie wymagania, jak mezczyzna jest slaby to jest zagrozeniem dla stabilnosci rodziny i zle to wrozy w kontekscie rodzicielstwa, ale oczywiscie kobiety zle, nikt was nie zmusza do zwiazkow.
@cookie96: @stray_dog: niezłe macie te swoje fantazje, myslicie ze mozecie sobie polepszyc humor taka zlosliwoscia i widze ze juz zeszlo ad personam ze zaraz mnie facet zostawi :) tyle ze ja nie mam problemow z relacjami i sama wszystko kontroluje, nasza - kobiet - sytuacja jest 100x lepsza obecnie i musicie sie z tym pogodzic albo w sumie i nie, mozecie wypierac ale to niczego nie zmieni. Taka jest rzeczywistosc,