Wpis z mikrobloga

NIGDY nie okazujcie słabości przy kobiecie
ich empatia jest tylko na pokaz, nie ważne pochodzenie, rasa, wykształcenie, pozycja społeczna - każda gardzi słabością, to siedzi zbyt głęboko w ich gadzim mózgu
#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
N.....u - NIGDY nie okazujcie słabości przy kobiecie 
ich empatia jest tylko na poka...

źródło: comment_1657884901XCstysKenRa1GL8lfkGXKk.jpg

Pobierz
  • 78
@AIicja: ja tylko zwracam uwagę, że same sobie szkodzicie. Widzisz jaką teraz macie moc? Możecie, albo polepszyć, albo pogorszyć swoją sytuację. Na razie pogarszacie i jak tak rozglądałem się ostatnimi laty to nie zanosi się na to żebyście chciały ją polepszyć.


@stray_dog: moze zabrzmi jak mocna podpowiedz, ale wyglada na perfekcyjny przyklad projekcji
@AIicja: jak możesz myśleć, że to projekcja jak przyznałaś się, że nie interesujesz się polityką?

Dobra, nie chce mi się tego dłużej ciągnąć. Cześć.


@stray_dog: pomylila ci sie polityka z psychologia chyba :3
Jak masz kogoś teraz i się nie otwierasz, to sam sobie kopiesz dół. Co jeżeli rzeczywiście będziesz potrzebował wsparcia, a pustak wyjdzie dopiero po 10 latach małżeństwa, w najgorszym momencie?


@Izanagi013: dlatego nigdy się nie ożenię, a moje związki kończę po maksymalnie 3-4 miesiącach ¯_(ツ)_/¯
@skitarii przede wszystkim blackpill to zbiór badań, wniosków i hipotez nt. tego do czego kobiety ciągnie, a co je odpycha. Z tego co piszesz, to kompletnie nie rozumiesz ideologii którą komentujesz. Tu nie mowa o zero-jedynkowym podejściu, a o statystyce. Mając dobry wygląd, łatwiej będzie Ci zwojować świat niż bez tego. Weźmy sobie ten wzrost za przykład. W USA 13% populacji ma 183cm lub więcej, z kolei populacja CEO składa się w
No@NadmiarNiedoboru: Jak dobrze, że jest internet. Może ktoś się o tym dowie wcześniej niż ja. Jak człowiek jest samotny i zacznie łapać jakiś kontakt z fajną dziewczyną, bardzo chce się wygadać ze swojego ciężaru. A to błąd. Wygadanie się nigdy nie pomogło, a przy smoleniu cholewek zawsze obracało się przeciwko mnie.
Zwiazek z kobietą to nie jest bezinteresowna przyjacielska relacja oparta na poznaniu najgłębszych tajemnic. W relacjach damsko -męskich po obu stronach
@NadmiarNiedoboru: Wyjaśnienie jest proste: faceci są odpowiedzialni za większość zła na świecie wyrządzanego na kobietach. Dlatego kobieta potrzebuje pozoru, że mężczyzna z ktorym ona jest, obroni ją przed innymi facetami.

No i kiedy mężczyzna okaże jakąś słabość, to już nie wygląda na zdolnego do obrony przed popaprańcami swojej płci.
@stray_dog:
tak, przeskoczyłaby na innego. Jak piszę, chodzi o pozorne poczucie bezpieczeństwa, emocji się nie przeskoczy.

Ale, na 100%, gdyby przestępczość na kobietach spadła o 50%, to od razu duuużo mniej kobiet potrzebowałoby takiego pozornego poczucia bezpieczeństwa.

Nie chodzi tylko o wybory, ale o gwalty, porwania do piwnicy, napaści w domach, morderstwa
faceci częściej dokonują fizycznych ataków na kobiety niz kobiety na facetów

Gdyby było na odwrót, to kobiety musiałyby dawać