Wpis z mikrobloga

@L3gion: wentylator wlasnie mam maly biurkowy, niby silny, ale jak sie zaczynam grzac to nawet na najwyzszym poziomie juz przestaje czuc te powietrze temu cos innego chce kupic, patrze te cyrkulatory to bym postawil w odleglosci okolo 0.5m od roweru to by chyba bylo calkiem okej do chlodzenia calego ciala, chyba ze sie myle xD
  • Odpowiedz
@iMarek22: Nie, osobiście polecam klimatyzator. Jak chcesz uzyskać lepszy efekt chłodzenia to polecam dwie butelki 1.5l (albo baniak 5l, to już zależy od gabarytów wentylatora) napełnić wodą i wrzucić do zamrażalnika. Taką zamrożoną wodę w butlach stawiasz przed wentylatorem i masz klime dla budżetowców ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
patrze te cyrkulatory to bym postawil w odleglosci okolo 0.5m od roweru to by chyba bylo calkiem okej do chlodzenia calego ciala, chyba ze sie myle xD


@iMarek22: Mam model 100W i czuję go z 3m xD
  • Odpowiedz
@lukglo86: Sorry, ale headwinda bije każdy wiatrak typu "metalowa obudowa" z wystarczająco dużą średnicą.
Miałem headwinda na testy, odesłałem bo mój wiatrak za 220zł był lepszy XD
  • Odpowiedz
@lukglo86: palec wskazujący ( ͡° ͜ʖ ͡°) wsiadam na trenażer odpalam go na najwyższy poziom i fajrant. Nie ma dla mnie żadnego sensu ustawianie wiatraka do tętna. Ja się grzeje, warunki cięższe jak na dworzu więc na nic mi takie bajery
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyXD: no każdy ma swoje preferencje, ja np. chwalę sobie Headwind za to sterowanie tętnem + strumień powietrza który wieje od dołu w tors, a nie centralnie w twarz.
  • Odpowiedz