Wpis z mikrobloga

Poznań to najlepsze duże miasto w PL do codziennego życia. Dlaczego?
- Dużo jezior i terenów zielonych do uprawiania sportu.
- Miasto studenckie więc zawieranie nowych znajomości bądź wejście w romans jest łatwe
- Kompaktowe
- Brak #!$%@?ących zagranicznych turystów jakich pełno w Krakowie
- Nie ma takiego zalewu ukraińców jak we Wrocławiu
- Ma najtańsze mieszkania wzlędem innych dużych miast w PL
- Jest wciaż na tyle duże że ma pełno imprezowni, knajp, barów i restauracji, nie umiera po 20
- Tańsze niż Wawa, Krk czy Wro a rynek pracy jest bardzo dobry

Jeśli uważasz inaczej zapraszam do dyskusji

#warszawa #poznan #krakow #wroclaw #pracbaza #praca #studia #studbaza #logikarozowychpaskow #polska #depresja
K.....a - Poznań to najlepsze duże miasto w PL do codziennego życia. Dlaczego?
- Duż...

źródło: comment_1657644571sh8dURNQkfQGtZE3NWyHhG.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
Poznan jest super jak jestes studentem albo mloda osoba ktora duzo imprezuje. Melanz tam jest praktycznie 24/7 i zawsze znajdziesz miejsce i ludzi do wyjscia na miasto, kluby i bary sa tak blisko siebie ze latwo sie noca miedzy nimi przemieszczac, imprezowanie jest tanie. Problem zaczyna sie jak wchodzisz w „prawdziwa” doroslosc albo chcesz zalozyc rodzine - z praca jest dosc krucho, poza imprezami w sumie nie ma zbytnio co robic. Pare
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Pełno Ukraińców , #!$%@? ten rynek i wszystko wokół , trafiłem na zlot narodowców tam przy całkiem ładnej fontannie nowoczesnej. W Pierogarni obsługa dramat , 7 km jazdy autem 35 min , hotel 4 gwiazdkowy cena z kosmosu a nie poszło to w parze z jakością. Chyba miałem jakiś pechowy dzień w tej posnani, o co #!$%@? kaman z tą nazwą parę razy to słyszałem . To jakaś gwara
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka:

- Miasto studenckie więc zawieranie nowych znajomości bądź wejście w romans jest łatwe

Prawda. Poznań jest na pierwszym miejscu na wszystkich forach zagranicznych PUAsów jeśli chodzi o one night standy w Polsce. Przez pewien czas sam Daryush Valizadeh (Roosh V, autor książki "Bang Poland") mieszkał w Poznaniu. Miał apartament w centrum, bo jak twierdził, w tym mieście mógłby w zasadzie co noc ruchać inną p0lke xDDD

In 2011, Daryush
  • Odpowiedz
  • 0
I w tym całym ambarasie Katowice, stykające palce wskazujące i mówiące że "nieno, tu też jest ok..."
  • Odpowiedz
Jeśli chcesz po prostu prowincjonalnego miasta to jest ok, ale na równi z Lublinem, Toruniem i Szczecinem

@Irritum: #!$%@?... prowincjonalne miasta to Wałbrzych czy Zamość a nie miasta wojewódzkie....
  • Odpowiedz
@Wyczopek: p00lakowi to nigdy nie dogodzisz. W Poznaniu dużę możliwości się otwierają, a czynsze da sie wyrwać za 1500zł ze wszystkim w kawalerce. Ale inni i tak będą narzekać że to gówniane miasto i lepiej płacić te 2k+ w Trójmieście, Krk, Wro czy Wawie bo masz więcej drogich restauracji i większe tłumy ludzi
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: osoby z okolicy Poznania właśnie tak twierdzą, szczególnie z Gniezna, ale nie wiem skąd ta "miłość" między tymi miastami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prywatnie, to jestem uczulony na osoby jeżdzące na blachach poznańskich do tego stopnia, że jak je widzę, to trzymam asekuracyjnie nogę przy hamulcu ...
  • Odpowiedz