Wpis z mikrobloga

Wy macie ból dupy o to, że ktoś pali fajki na własnym balkonie? Zdrowi jesteście? To moja prywatna przestrzeń i będę kopcił ile mi się podoba. Zaniechać palenia mogę u ciebie w domu lub w miejscach publicznych jak stanowi prawo, a nie na własnym balkonie który temu służy, bo wacpanowi przeszkadza dymek xD. A ki przeszkadza to że twoje dzieci wydzierają gębę na balkonie i że smrodzisz mi swoim elektrycznym grillem. Mam prawo do narzekania? Tak, ale wiem że to twoja przestrzeń i o ile wykorzystujesz tego prawa ponad normę to nic mi do tego #bekazpodludzi #patologiazmiasta #mieszkanie #nieruchomosci
  • 215
  • Odpowiedz
@magda_em jak chcesz siedzieć w smrodzie to pal w domu, w czym problem? Dla palaczy nigdy nie będę miał tolerki, bo są w stanie palić tak aby nie szkodzić innym, tylko są leniwymi #!$%@?. Wszędzie śmierdzą, wszędzie śmiecą i uważają to za coś OK. #!$%@?ć ich prądem.
  • Odpowiedz
@matiimakaka: No bo wykopek nie rozumie różnicy między dzieciakiem którego nie da się uspokoić, a #!$%@? starym debilem który idzie smrodzić rakotwórczym gównem innych ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pomidorki_koktajlowe: nawet nie mieszkam w mieście a mnie tak wykopku zgrzałeś że chyba dziś nie zasnę.
Idealne nastawienie roszczeniowe, JA MAM TAKĄ POTRZEBĘ, MI SIĘ NALEŻY.
Oczywiście gdybym ja zaczął palić śmieciami gdzieś to już byłby problem, może jednak trzeba tłumaczyć wszystkim że JA MAM POTRZEBĘ OGRZANIA BUDYNKU, A ŚMIECI SĄ NAJTAŃSZE WIEC PAŁĘ NIMI.
Nad młodym dzieckiem nie masz kontroli, tam nie ma wyłącznika i porównywać tych 2 rzeczy nie
  • Odpowiedz
U mnie sąsiedzi zamykają okno obcesowo jak wychodzę na dymek. Trochę takie pssive-agressive. Myślicie, że waro im zwrócić uwagę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wychodek:
112? Proszę przyjechać na Piwniczną 7/-1 sąsiad pali na balkonie i mi śmierdzi. Zrobiłem nawet filmik.
112: Ioioioio XDXDD
-Czy palił pan na balkonie?
-nie
-ale sąsiad ma nagranie
-pewnie zmanipulowane, od dawna dziwnie mi się przygląda i fotografuje
- ok, dziękujemy. Do widzenia XDD
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe: to są uroki mieszkania w kurnikach, wiem, bo też mnie wkurza jak za ścianą sąsiad ma kaszojada albo robi sobie imprezki, kiedy człowiek chce odpocząć - tylko takie są uroki mieszkania na kupie i robienie z tego wyższego poziomu społecznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomidorki_koktajlowe: jeśli musisz jarać to zamknij okna w mieszkaniu i sobie jaraj. Jak już ten ochydny dym osiądzie na zasłonach, meblach i sufitach oraz zostanie przefiltrowany przez płuca twoje i twojej rodziny (skoro się na to godzą) to otwórz okna i sobie nawet pohałasuj. To przynajmniej nie jest szkodliwe.
  • Odpowiedz
To moja prywatna przestrzeń


@pomidorki_koktajlowe: hahaha - najpierw sprawdź. Balkon może należeć do wspólnoty jako część elewacji i być do wyłącznego użytku właściciela lokalu do którego przylega. Przez to nie można go przerabiać bez zgody wspólnoty, a palenie fajek może zostać zabronione :P
  • Odpowiedz