Wpis z mikrobloga

Wy macie ból dupy o to, że ktoś pali fajki na własnym balkonie? Zdrowi jesteście? To moja prywatna przestrzeń i będę kopcił ile mi się podoba. Zaniechać palenia mogę u ciebie w domu lub w miejscach publicznych jak stanowi prawo, a nie na własnym balkonie który temu służy, bo wacpanowi przeszkadza dymek xD. A ki przeszkadza to że twoje dzieci wydzierają gębę na balkonie i że smrodzisz mi swoim elektrycznym grillem. Mam prawo do narzekania? Tak, ale wiem że to twoja przestrzeń i o ile wykorzystujesz tego prawa ponad normę to nic mi do tego #bekazpodludzi #patologiazmiasta #mieszkanie #nieruchomosci
  • 215
  • Odpowiedz
@kurylak

jeszcze nie słyszałem, żeby ktokolwiek wychodził specjalnie przed klatkę na fajkę bo smrodzi na balkonie xDDDD


Ja naprawdę wychodzę. Co to za problem?
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe: polsza to generalnie zabawny kraj xD
W Niemczech można jarać wszędzie, kupując auto po niemcu można mieć 95% pewność że było w nim palone bo Niemiec chętniej zajara szluga siedząc w aucie na parkingu niż stojąc obok niego (to akurat chore ale taka prawda i kto mieszka w DE ten potwierdzi xD)
Popielniczki są na ogródkach każdej knajpy i nikt o to nie daje #!$%@? ale polaczkowi przeszkadza że ktoś
  • Odpowiedz
@ATAT-2

ale prawda jest taka że nikt tego nie robi / wyegzekwować nie może


Jak nie jak tak? U mnie zrobiono z tym porządek w dwa dni. Wystarczył jeden mandat dla administratora o brak drożności dróg ewakuacyjnych.
  • Odpowiedz
@kiszczak: cóż, widać jakiś ewenement albo komuś się po prostu chciało

Bottom line - nie uda ci się dojechać kogokolwiek za palenie papierosa na balkonie chyba że z kamerą staniesz i to nagras
  • Odpowiedz
@elloMadafaka: czasem się zastanawiam, kto siedzi na tym #!$%@? portalu. XD

-Ktoś pali fajki? Śmierdziel, patus, ciężko uzależniony w dodatku.
-Laska ma JEDEN tatuaż? Kto to widział!!! Fuj! Obrzydliwe! Na pewno chora psychicznie, jak każda z dziarami. Jak można się tak szpecić? Na pewno się puszcza!
-Już nie wspominam o farbowanych włosach czy piercingu, bo dla wykopków to też haram.
-Kupujesz chleb za 5 zł? To nie jest nawet chleb! W
  • Odpowiedz
@matiimakaka: jak dziecko drze mordę to przeszkadza to tak samo, jak drący mordę pies. Dlatego ja uczę i moje dzieci i moje zwierzęta, że nie można wrzeszczeć na cały regulator, bo to przeszkadza innym. Ale ja jestem #!$%@?, bo lubię mieć dobry kontakt z sąsiadami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz