Wpis z mikrobloga

Boli mnie to że pewnych rzeczy nie da się zmienić. To że się urodziłam p0lakiem to już koniec, nie da się tego zmienić. Płać robaku 700k za 55m2 w Stolycy gdzie masz przywilej #!$%@?ć po 12h w korpo żeby żyć jak prawie człowiek (p0lak nigdy nie jest człowiekiem). Nie wchodź w kredyt najlepiej. Kup 60m2 w Bułgarii za 150k w kompleksie z basenami, spa, siłownią i sauną. Myśl Bolagu myśl! Nie daj się ciemiężyć. Ament.

#nieruchomosci #mieszkanie #warszawa #poznan #krakow #gdansk #bulgaria #kredyt #depresja #logikarozowychpaskow #przegryw #pracbaza #praca #studbaza #studia
  • 23
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: no właśnie, ty masz odpowiedzialne zadanie i dobrze zarabiasz, ale musisz być na miejscu i wydawać milion złotych za 40m2 w stolycy, wcale nie zostałeś omamiony prestiżem, typowy przykłąd p00laka
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: jestem devopsem nie programistą, tak. te 30k brutto to nie jest trudne do wyciągnięcia, kilka lat doświadczenia :) Kredyt skończe spłacać w przyszłym roku, po 4 latach od zaciągniecią. Potem rozejrzę się za czymś pod inwestycję. A takich ludzi jak ja, specjalistów zarabiających znacznie ponad średnią, masz w Polsce, szczególnie w Warszawie i innych dużych miastach , pełno
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: jest takich ludzi więcej, bo te statystyki podają tylko zatrudnionych na UOP w większych firmach. Prawie wszyscy zarabiający powyżej kilkunastu tys uciekają na działaność. Oczywiście, też jestem. I takich firemek już GUS nie obejmuje
  • Odpowiedz