Wpis z mikrobloga

@vimikel: @DespotaAnalny @Acri @WielkiNos
Ale wy się tych transów boicie. Katoli się nie boicie, sebom się pyskować nie boicie, nawet moherom, ale transów się boicie.
Jestem kobietą, nie jestem mężczyzną, transmężczyzną kobietą, takie zaimki, srakie zaimki.
Transy to są dobre do gonienia feministek od wymen rights. "Łeee stracimy prawa kobiet jeżeli nie będzie rozróżnienia na płeć, łeee, nasze przywileje łeee"
wypok312 - @vimikel: @DespotaAnalny @Acri @WielkiNos 
Ale wy się tych transów boicie...

źródło: comment_1657484119i8OSSCbh1Ifs8h55p1Ugln.jpg

Pobierz
@EvilToy:
Ale bifobia to wewnątrz waszego środowiska. A transy psują wam zewnętrzną opinię mocno. Zwłaszcza te transy nie transy, genderfluid i reszta. Raz że to generalnie nie wygląda zbyt wyjściowo, dwa że zazwyczaj dochodzi jakiś borderek czy inne zaburzenia, niestabilność emocjonalna. Wszystko to na pigułach leci.
@wypok312: większość ludzi na oczy transa nie widziała, nawet na filmie, bo zwykle mylą osobę transpłciową z drag queen. więc nie pisz o jakiś lekach czy zaburzeniach, bo większość ludzi nawet raz w swoim życiu nie będzie obcowała z nikim takim.
wszystko jest podbudowane obrzydliwą transfobiczną propagandą i to nie transy są problemem i "psują opinię", ale osoby, które taką propagandę sączą.
@EvilToy:
Piszę o osobach które nie wiedzą kim są, jaką mają płeć i mają borderline. Są niestabilne. O wielokrotnych "zmieniaczach płci"
@vimikel

Mi to wszystko jedno, transy elegancko jadą po feministkach które walczą o przywileje dla kobiet.

Jeżeli są jakieś parytety czy dodatkowe punkty na uczelni za bycie kobietą, to i ja powiem że jestem genderfluid i identyfikuję się jako kobieta. Bardzo mi się podoba, bo wreszcie równość nadchodzi.