Wpis z mikrobloga

powinieneś zapytać nie co daje, a co ma. A ma to, że na twoje miejsce ma 15 innych facetów. Tak działa wolny rynek. Ona nie musi nic dawać, bo i tak zaakceptuje ją cała masa facetów taką jaka jest.


@rysiekryszard: Ma 15 facetów skłonnych o nią rywalizować bo faceci w wojnę o tzipę potrafią się upodlić do takiego stopnia że zapominają o korzyściach dla faceta wynikających ze związku. A później
  • Odpowiedz
@eldzej_10: no kobieta daje ci dostęp do sypialni i później potomstwo. Później najważniejsze dla niej są dzieci a ty schodzisz na 10 plan i jesteś dostarczycielem środków dla niej i jej potomstwa.
Wiesz jeżeli kobieta powie do faceta, że jest z nim tylko dla jego pieniędzy. Jak o niej będzie świadczyło? tym bardziej że taki facet może odbić sie od niej, jak od ściany. Poza tym była taka jedna co
  • Odpowiedz
no kobieta daje ci dostęp do sypialni i później potomstwo


@Danielo798: Tylko co to jest za problem rozłożyć nogi i dać sobie włożyć w tzipę? Już o tym mitycznym wysiłku jakim jest rodzenie dzieci nie wspomnę xD dostęp do sypialni też mogę mieć dużo mniejszym nakładem finansowym i z dużo większą różnorodnością.

Ty żeby dojść do pewnych pieniędzy musisz poświęcić sporo czasu, pracy i wyrzeczeń i jeszcze mieć do tego szczęście - a kobieta? wystarczy że urodzi się ładna i zawsze znajdzie się jakiś simp który weźmie ją pod
  • Odpowiedz
@Kubolka: no tu muszę się zgodzić, ja kumpli miałem pełno idiotów, najgorsi byli tacy co np. grali casanowów a w klubie ściany podpierali i jak np. chciałem zrobić podejście do 2 dziewczyn to mi kolega nie pomagał... ogólnie często jak weszła między nas atrakcyjna laska to się festival frajerstwa zaczynał... słabe to było
  • Odpowiedz