Wpis z mikrobloga

W 2015, kiedy PiS przejmował władzę, na wykopie panowała wielka fiesta, bo w końcu prawdziwi patrioci oderwali od koryta okropną Platformę. Czytałem te bzdury i siedziałem jak ten smutny błazen, choć naprawdę chciałem mocno wierzyć, że nie będzie tak źle.

Rząd zaprzysiężono 16 listopada, a mi starczyło 10 dni, żeby zrozumieć, że to są zwykli bandyci. Sporo osób nie zrozumiało tego do dzisiaj. 26 listopada na mównicę wszedł Kornel Morawiecki i wyrzygał, że nad prawem jest dobro Narodu. Pamiętam, jakie ciary mnie wtedy przeszły, a potem drugi raz, kiedy zobaczyłem, że na Mirko młodzi ludzie zareagowali na ten wysryw entuzjazmem.

I teraz siedzimy tu 7 lat później, #!$%@? na własne życzenie, niedopinający budżetu, niebędący w stanie ogrzać domu, kiedy przyjdzie zima, zawijający biznesy, odmawiający sobie wakacji czy nawet kanapki z maka. Czas szybko zleciał, co?
To właśnie się dzieje, kiedy nad prawem jest "dobro Narodu".

#polityka #bekazpisu #gorzkiezale #gospodarka #prawo
Pobierz WillyJamess - W 2015, kiedy PiS przejmował władzę, na wykopie panowała wielka fiesta,...
źródło: comment_1657364651ZqIDDRmCbNotIctW1lm27s.jpg
  • 51
platforma i tak swoje przekręty robiła


@getin: @Bartek5435 Jakie? Kogo skazano? Sądy są upartyjnione, wydają wyroki na polecenie partyjnych i nawet mimo tego nie mogą?
"Nawet" Sławomira Nowaka jedynie aresztowali i ruskimi metodami 3x 3 miesiące aresztu mu dowalali a ostatecznie musieli wypuścić z niczym.

plus byśmy trzymali z DE aż po grób

Ślepo powtarzane pisoskie bzdury xD
ale z tym „kogo skazano?”, to daj spokoj. My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych


@Virux: To jest oczywiście kolejna ślepo powtarzana nieprawda mająca umocować poczucie bezsilności. Na PiSowców non stop zgłoszenia teraz ale w kraju z jasnych powodów jest to ucinane - prokuratury obstawione nawet postPZPRowskimi PiSowcami odmawiają wszczynania postępowań.
Są na szczęście zespoły gromadzące dowody ich wszystkich wałów i wprost przestępstw. Będą dojechani. Kaczyński sam też opuszcza nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Saeglopur: Pisowskie smiecie to najgorsze, co spotkalo ten kraj przez ostatnie 20 lat, ale z tym „kogo skazano?”, to daj spokoj. My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych - ciagle obowiazuje, niezaleznie od tego, co jedni na drugich nadaja w mediach.

@Virux: kolejny xDD przypominam, że to panowie z po skazali na więzienie dzisiejszego ministra MSWiA. I tylko prezydent uratował mu dupe przed sprzedawaniem jej za fajki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@WillyJamess:

Kornel Morawiecki i wyrzygał, że nad prawem jest dobro Narodu. Pamiętam, jakie ciary mnie wtedy przeszły, a potem drugi raz, kiedy zobaczyłem, że na Mirko młodzi ludzie zareagowali na ten wysryw entuzjazmem.


Do dziś nie rozumiem, jak ten skandaliczny hitlerowski* tekst mógł nie być masowo potępiony, tylko oklaskiwany na stojąco przez cały Sejm...

*Hitler powiedział, gdy zaczynał swoje reformy sądownictwa: "Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość". Ciąg dalszy znamy..