Wpis z mikrobloga

PO i tusk nie byli święci, ale mieli jaja, żeby coś z tym polskim #!$%@?łem zrobić i zmienić go w cywilizowany zachodni kraj. obecni 30 latkowie, którzy potrafili wykorzystać to co robił tusk i PO, żyją teraz w miarę komfortowo.

a komu się taka władza nie podobała? #!$%@? nieudacznikom i biedakom. to wrócił pis, obiecał gruszki na wierzbie, a rezultat jest taki, że ci co radzili sobie za tuska dalej jakoś sobie
@Tommy__
Ad1 - żenujący projekt polskiego ładu, podniesienie akcyzy na alkohol, podatek cukrowy, zylowanie Polaków spółkami skarbu państwa
AD2 żenujący piesek Duda xD
-ad3 - bezprawne Stany wyjątkowe na Podlasiu, niemoc wobec covidu
Ad4 - katozamordyzm pisowski
Ad5 - niemoc wobec KPO bo jeden Ziobro nie lubi sedziow. Dla Polski więcej strat niż #!$%@? Kopacz.
Ad6 - teraz rządzą nami prawdziwe orły xDddd

#!$%@? być symetrysta gdzieś indziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42 prawo wtedy było w miarę stabilne, teraz większość badań wskazuje niestałość prawa jako powód wstrzymywania DG

@czlowiekbutelka: tiaaaa, jak w covidzie dzialali Niemcy wszyscy widzieliśmy doskonale. Myślenie że platforma robiłaby inaczej to byłoby srogie odklejenie.
co odbiło Polakom w 2015, że oddali normalność za totalne pisowskie wariactwo


@Omicron: Bo ja wiem, czy odbiło... PO też #!$%@?ła manianę. Już nawet nie pamiętam o co mi wtedy chodziło, bo w PL natężenie politycznej patologii jest tak wielkie, że nie pamięta się trupa sprzed roku skoro od tamtej pory przybyło sto następnych, ale pamiętam, że byłem w choooj zniesmaczony rządami PO i kompletnie nie miałem na kogo głosować.

Od
@Omicron: pamięć Polaków jest naprawdę krótka. Już wszyscy zapomnieli jak nadawali na PO te 8 lat temu. Taki był nastrój że żeby tylko PO nie wygralo wyborów to odmrozilismy sobie uszy na złość i wygrało PiS


@Totendajnapiwo Panie, większość już nie pamięta strajków kobiet, ba, większość nie pamięta początku wojny na Ukrainie. Ludzie którzy mówiła jak op, że "co odbiło ludziom w 2015", idą na modzie nienawiści do pisu- słusznej nienawiści.
@Tommy__: Kopaczowa ma u mnie plusa za to że nie kupiła szczepionek na świńską grypę za pareset milionów, gdy inne kraje to zrobiły.

Minister Kopacz broniła polskiej decyzji, tłumacząc, że warunki zakupu szczepionek proponowane przez firmy farmaceutyczne były w Polsce niemożliwe do zaakceptowania. Szefowa resortu zdrowia przyznała, że wcześniej rząd przewidywał zamówienie szczepionek dla grup masowego ryzyka, ale nie doszło do tego, gdyż - zdaniem Kopacz - nie można było ulec
No dokładnie. Wtedy taki minister Nowak, wielka gwiazda PO i kumpel Tuska brał łapówki w zamian za co ustawiał przetargi na budowy dróg pod firmy krzaki, które potem brały miliardy złotych, nie płaciły podwykonawcom i ogłaszały upadłość. Kasa magicznie parowała. Upadło setki małych pilskich firm budowlanych, ale kogo to obchodzi, w mediach grzano tylko sprawę zegarka xD

Polskie niezależnie sądy, gdzie sędziowie wydawali wyroki na podstawie instalacji telefonicznych z kancelarii premiera zadbali
Sikorski, minister spraw zagranicznych mówił, że Polska robi laskę Ameryce

@OpelMajster: Udowodniłeś właśnie, że o tych taśmach wiesz tyle co przeciętny wyborca PiS xD

Sikorski mówił, że jeśli PiS przejmie władzę to Polska będzie robić laskę Ameryce - i miał rację, bo "przywracający Polsce suwerenność" PiS chodzi na paluszkach gdy tylko JuEsEj coś pierdnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo Kupienie włoskich pendolino zamiast polskich pociągów od pesy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I_am_the_liquor: ja pamiętam PO, ale teraz głos ma elektorat totalnej biedy umysłowej. Ludzie #!$%@?%@ą, że PO ukradło im pieniądze z OFE czy podwyższyło wiek emerytalny (całkowicie słusznie), a nie widzą co się #!$%@? teraz.

MILIONY BEZPRODUKTYWNYCH ŻRĄ ZA PIENIĄDZE PRODUKTYWNYCH

@Omicron: wtedy po wybrała sama profesura
Podniesienie wieku emerytalnego nie było słuszne, to tylko ratowanie kiepskiego systemu, który prowadzi tylko w jedną stronę - tyrania do starości w zamian za
@Tommy__: @Omicron: @dominowiak:

afery PO i ich ostatnie lata ichniejszego bizancjum trzeba było przeżyć będąc zanurzonym w polityce. Ja w ogóle byłem wtedy kucem u Korwina - bardziej sympatykiem - to przekaz był podwójnie wzmocniony.
Afery na skalę krajową to było jedno, ale mnie bardziej bolał i dotknął brak jakichkolwiek zmiany w prawie gospodarczym.

- nie ruszono kwoty wolnej od podatku. Przecież ludzie wpadali w szał, jak co roku
@Klopsztanga: Źle patrzysz na zagadnienie. Po pierwsze - nigdzie nie było podpisywanej umowy na temat wieku emerytalnego. Dwa - gdyby zmienić wiek emerytalny dla nowo wchodzących na rynek pracy (co jest odniesieniem dla Twoich "zmian zasad w trakcie gry") to pozytywne efekty będą widoczne zbyt późno a my musimy ratować sytuację tu i teraz. Trzy - tak skandalicznie niski wiek emerytalny zacznij traktować nie jako normę, lecz jako promocję, która -
@lagi_mozgu dobrałeś przykłady pod tezę, rozumiem wyciąganie brudów przez PO ale miej choć trochę przyzwoitości i zestaw to z aferami pisu typu pobieranie kasy na CPK, spółka Srebrna w Wawie, zamek oligarchy w parku narodowym i zmiana prawa dotyczącą wycinki lasu pod to, absurdalna cena paliwa Orlen w stosunku do rynków europejskich, niszczenie TK i praworządności, stracona kasa z UE za spór z KE, kopalnia w Turowie i kary z tego tytułu,
@Omicron qmplu, zapominasz, że Kaczory używały różnych brudnych sztuczek, żeby zniszczyć PO i Tuska znacznie dłużej niż od 2015. Odkąd tylko istnieją, urabiają opinię publiczną stosując populizm i bez mrugnięcia okiem posługują się kłamstwami, demagogią i stereotypami. Specjalnie manipulują i skłócają Polaków miedzy sobą, aby zachować władzę. Ich celem było przejęcie rządów i usunięcie opozycji. I im to się udało (głównie za sprawą bombelkowego socjalu i n-tych emerytur). Teraz dążą do jeszcze
@Klopsztanga: Źle patrzysz na zagadnienie. Po pierwsze - nigdzie nie było podpisywanej umowy na temat wieku emerytalnego. Dwa - gdyby zmienić wiek emerytalny dla nowo wchodzących na rynek pracy (co jest odniesieniem dla Twoich "zmian zasad w trakcie gry") to pozytywne efekty będą widoczne zbyt późno a my musimy ratować sytuację tu i teraz. Trzy - tak skandalicznie niski wiek emerytalny zacznij traktować nie jako normę, lecz jako promocję, która -