Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno zacząłem leczyć się na depresje i zaburzenia lękowe, są to pierwsze 2 tyg brania lekow gdzie odnotowuje nasilenie niepokoju, zmienności humoru itd. Moja partnerka wie o tym wszystkim i została w swoim rodzinnym mieście a ja wróciłem do swojego domu rodzinnego. Wczoraj poinformowała mnie ze dzisiaj idzie z jedna koleżanka do klubu a jutro z następnymi znajomymi znowu do klubu na co ja zaregowalem negatywnie od początku uważam kluby za średnie miejsca a przez nasilenie objawow związanych z depresja niepokój związany z tym miejscem wzrósł parokrotnie. Ona natomiast oburzyła się na moja reakcje ze za niedługo ja będę w klatce trzymał itd. Czy ja powinienm odpuścić i jakoś pogodzić się z faktem czy partnera wiedząc z czym się zmagam powinna mnie wspierać i skoro mówię ze niepokoi mnie to wyjście i będę się złe z tym czuł odpuścić wyjście? Sam już nie wiem co myśleć i kto ma racje
#depresja #zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kluby #relacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c82bb4de46618213546a62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: z jednej strony powinieneś jej ufać, z.deugiej strony mała kontrola raz na jakiś czas dla własnego sumienia jest ok. Słabo, że cię nie wspiera ( chociaż mało napisałeś i nie wiem co było wcześniej) z drugiej strony nie mozesz oczekiwac ze wszystko bedzie sie krecić wokoło Ciebie.