Wpis z mikrobloga

ja np. zwalniam (nie wiem czy do 30, patrzę na drogę nie na licznik), bo raz na 10 jakiś gigant stwierdzi że nie chce czekać ze skręcającymi i wyskakuje. Typ po prostu nie jechał defensywnie, nie ma co na nim psów wieszać.


@pilot1123:

Czytam co piszesz i już wiem, że jesteś z Krakowa. Wchodzę na profil i jak w mordę strzelił :D
Zresztą – tutaj zawsze kultura jazdy była na wyższym
lejce do zatrzymania w trybie natychmiastowym. Raz mnie taki sam idiota próbował staranować, gdy zawracał ze skrajnego prawego pasa.


@goferek: ja bym się nie rozdrabniał, od razu na krzesło, rodzinę do gułagu a truchło zmielić na karmę dla gekonów.
jak pomylę skrzyżowania i jestem na złym pasie, to jadę do następnego


@abrakadabra1859: i ty tracisz tylko troche wachy i kilka minut, za to misio z filmiku ma skasowany samochód, sprawe w sadzie i stracil troche wiecej czasu niz kilka minut. I pewnie ma #!$%@?, bo to jakas ameba, która nie potrafi ocenic w lusterku predkosci zblizajacego sie samochodu.
@raadaar: ja jak widzę na drodze coś co tylko minimalnie odbiega od standardowego, płynnego zachowania na drodze, to od razu mi się te wszystkie filmiki włączają i mam 15 scenariuszy w głowie, co ten ktoś #!$%@?. A i tak czasem mnie zaskoczą. Jeżdżenie po Warszawie jest stresujące
@Massad no z pieszymi to masakra, ja sobie nie wyobrażam przejść przez pasy bez rozglądania się, nawet jak dochodzę do połowy jezdni to jeszcze w prawo czy nic nie jedzie, a teraz jeden się zatrzyma i ogień przez pasy. Cóż z tego, że wina będzie kierowcy jak to pieszy będzie cierpiał.
ja to jeszcze z ciekawości chętnie bym zobaczył z innej perspektywy czy pan stinger nie wypadł z prawego pasa na lewy na pełnej piździe jak się przykorkowalo na skrzyżowaniu

to samo co z pieszymi. To że mają pierwszeństwo na pasach nie powinno powodować, że idą na pałę


@powaznyczlowiek @Massad: I się #!$%@? zaczyna, ofiara winna bo debil w skodzie nie przestrzega przepisów ruchu drogowego. Na tym skrzyżowaniu jest dedykowany pas i