Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lB5Mibb9dIyMa8kJXzzA8USzFSlc-fV-DJB8bYbM-7w/

Zasady: Tym razem ocenimy żyjących aktorów. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem aktora, uwzględniając całokształt jego kariery. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Podoba Ci się co robię? Postaw mi kawę (buycoffee.to/mateusz). Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #filmy
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarno...
źródło: comment_1657260280ntDf8lZfM626pI8BXdNb46.jpg
  • 67
Day- Lewis w każdym filmie gra tak samo


@rekinwpaski: Pisze gość o aktorze uważanym przez specjalistów za mającego najlepsze na świecie umiejętności odtworzenia innych postaci. DiCaprio próbował iśc jego metodą przez ostatnie lata.
No ale jak się oglądało tylko jego dwa filmy bo rzeczy z lat 90 to już za stare to o czym tu gadać.
z całą sympatią do Bale'a to jednak DDL powinien wygrać, chyba że to konkurs na popularniejszego, nie lepszego aktora.


@Noxter20: Jedno z drugim zapewne. Zupełnie porzucając kwestię popularności, to zapewne jest też sporo świetnych aktorów, którzy jednak nie grają w filmach anglojęzycznych i więc są totalnie niszowi i nie mają szans w takich rankingach. DDL to oczywiście nie aż taka nisza, ale też nie grał w super popularnych filmach. Zresztą sam
@Jan_K Piszesz o pociagnieciu filmu przez aktora a fakt jest taki ze Batman ma tyle glosow bo jest Batmanem i reżyserował go Nolan. Takiego Mrocznego Rycerza jak juz ktos pociagnal to Heath Ledger ktory obiektywnie tez byl lepszym aktorem od Bale'a.
@Eoon: DDL grał w Gangach Nowego Jorku, które jak na film Scorsese wypadły średnio. A o ile faktycznie przy Batmanach można powiedzieć, że to sama marka robiła robotę, to Bale grał też w Prestiżu. Tak, to też Nolan, ale nie sądzę, że sam reżyser swoim nazwiskiem przyciągał tłumy.
@Obiboq: @LebronAntetokounmpo:
Niestety nie jest tak popularny, a aktor genialny, bo ile osób zna Moja lewa stopa albo W imię ojca?
@Wycu91:
- Aby przygotować się do głównej roli w filmie "Bokser", przez trzy lata trenował boks.
-Kiedy w „Mojej lewej stopie" grał niepełnosprawnego artystę, na kilka miesięcy wynajął mieszkanie w okolicach szpitala dla nieuleczalnie chorych w Dublinie i obserwował zachowanie pacjentów. Nauczył się malować, trzymając pędzel między palcami
XD, ale zaraz, zaraz, a skąd ty niby możesz wiedziec ile ja filmów z nim widziałem? Jaki #!$%@? bezczelny. XD


@rekinwpaski: bo jakbyś widział więcej to jak jesteś zdrowy na umyśle, tj. lepiej myślący od przeciętnej małpy, to byś widział że jest w rolach innym człowiekem. Nawet trudno go poznać. Ma inne maniery, inaczej chodzi, inaczej mówi, inaczej układa usta, inaczej patrzy.