Wpis z mikrobloga

@Armo: do obniżających sprężyn bierz B8. B8 to B6 do krótszych sprężyn i faktycznie jest takie odczucie, że auto pracuje niby podobnie, ale jakoś tak bardziej spójnie i poprawnie.
@fooczak: Nie przesadzajmy - bilstein to inna banda niemców, która wie jak prawidłowo należy zepsuć zawieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Christoph_4: od 5 lat mam starszego 986s, bo bardzo lubię ten model i zawsze chciałem mieć, ale utrzymanie go to jakiś żart, 75k zł poszło przed te 5 lat. Taniej by było wziąć bieda wersję cayenne z salonu w leasing.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Christoph_4: 996 to obecnie najtańsze 911, starsze są dużo droższe, nowsze też. Mam nadzieję, że nie będzie źle, silnik już po generalnym remoncie (w sumie bardzo niewiele z oryginału zostało) to najgorsze już, mam nadzieję, za mną xD
  • Odpowiedz
@Armo: 176kkm, rocznik 98-00, automat, auto może było tanie, ale mam nadzieję że zostawiłeś sobie trochę oszczędności na naprawy :D ale zabawa przednia, więc gratuluję :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vilay: '00 C4 Tiptronic, jak pisałem silnik już zrobiony, zawieszenie w najbliższej przyszłości ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtpnX: jedyna słuszna kombinacja kolorystyczna ( ʖ̯) Impreza jest następna na mojej liście marzeń do spełnienia :)
  • Odpowiedz