Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

po co ogladac jak gina swoi? jakis rodzaj masochizmu?


@washington:

Żeby ich zapamiętać. To jedyny hołd który możemy im oddać - zapisać okruch ich istnienia w naszej świadomości i przyczynę dla której umarli.

[edit] Ja np. postanowiłem zapisać w pamięci tego Ukraińca, który do końca przerzucał się z ruskimi sołdatami granatami w okopie.
[edit] Ja np. postanowiłem zapisać w pamięci tego Ukraińca, który do końca przerzucał się z ruskimi sołdatami granatami w okopie.


@Jin: masz link?
@fraciu: W sumie poruszyłeś ciekawą kwestie. Z jednej ogromne poświęcenie tych ludzi, a decyzje będą podejmować politycy którzy ich upamiętnią ogólnie jako ludzi którzy poświęcili się dla dobra Ukrainy. Kierując się za to kwestią że "tylko stracę nic nie zyskam" to każdy konflikt bądź zagrożenie od razu by zmiotło każdą zbiorowość ludzką. Jednak z jakiegoś powodu ludzie od zarania dziejów się grupowali niż żyli samotnie. Tylko wydaje mi się że wcześniej
W sumie poruszyłeś ciekawą kwestie. Z jednej ogromne poświęcenie tych ludzi, a decyzje będą podejmować politycy którzy ich upamiętnią ogólnie jako ludzi którzy poświęcili się dla dobra Ukrainy


@Adamson555: Co roku złożą wieniec za publiczne pieniądze pod pomnikiem nieznanego żołnierza i fajrant. Można dalej przyznawać sobie premie za niszczenie gospodarki i ludzi którzy faktycznie pracują, czy jak w tym wypadku poświęcają swoje zdrowie i życie.