Wpis z mikrobloga

Ja p------e ale ten stadion #wislakrakow fatalnie się zestarzał. Oglądam teraz rugby na TVP Sport i przy pustych trybunach wyglada to strasznie. Szarzejący, betonowy kloc, smutny obraz dopełniają te pojedyncze nowe rzędy krzesełek wybijające się z reszty starych, poszarzałych jak twarz palacza z trzydziestoletnim starzem. Włosi burzyli Delle Alpi kilkanaście lat po modernizacji na MŚ 1990 uznając, że jest przestarzały., Polacy ich przebijają, stadion modernizowany na Euro 2012 przypomina skansen.
#pilkanozna #krakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rolnik_wykopowy: @Bardamu: @tr0llski:

Stadion Wisły to idealny przykład megalomanii Majchrowskiego:
- projekt powierzono lokalnemu architektowi bez doświadczenia w tego typu obiektach
- początkowo stadion miał mieć ok. 20k miejsc i pod taki projekt rozpoczęto budowę trybun za bramkami
- po przyznaniu Polsce praw do EURO wymyślono, że Kraków będzie się ubiegał o organizację meczów (choć na etapie kandydatury Majchrowski się w ogóle nie angażował, w
  • Odpowiedz
@Bardamu: to jest stadion miejski, na którym Wisła gra, równie dobrze mogłaby grać na innym, pretensje do włodarzy Krakowa, ja się wkur, znaczy zdenerwowałem, że będą robić remont i kibice gości nie przyjadą
  • Odpowiedz
@Bardamu: a do tego wisienka na torcie w postaci stadionu Cracovii tuż obok...

Zupełnie jakby nie można było w takim razie postawić tylko jednego stadionu i tak jak np. Mediolanie oba kluby by się nim podzieliły. A zdanie patologii że tak być nie może mieć gdzieś.
  • Odpowiedz