Wpis z mikrobloga

Przecież to wychodzi 8 zł za kg truskawek. Tanio. 8 zł z czego 3 zł to robocizna, więc zostaje mu 5 zł minus koszty.


@Chris_Karczynski: ale z matematyki i z czytania ze zrozumieniem to byłeś w podstawówce prymasem, co nie?
3 złote za zebranie łubianki, nie kilograma...
@muchatse:

: ja nie pracuję na roli, tylko moi rodzice i znam realia

Sugerujesz, że nie ma suszy?
Plony są takie same jak bez niej?
Praca na roli to tylko branie dopłat i narzekanie?
Ciekawe rzeczy opowiedz więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Profil_Internetowy: @muchatse:

Btw to bardzo ciekawe też, że ludzie którzy wypowiadają się na temat rolników zazwyczaj myślą, że warzywa mięso i owoce są ze sklepu i tyle

Oczywiście same tam rosną i nikt nie wkłada w to pracy bo przecież rolnicy tylko narzekają( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aquamen: chyba pomyliłem cię z tym głąbem profil_internetowy i odpowiedziałem do ciebie. Pisząc, że znam realia, miałem na myśli to, że jest susza i nie wygląda to tak, jak widzą to wykopowe mieszczuchy, gdzie rolnik sobie siedzi, popija whisky, a w polu samo się robi i liczy miliony xD
@Winatuska

dlatego tego nie chca zbierać nawet ukraińcy

dlatego codziennie u mnie wychodzi trojka ukraincow do rwania i zarabiaja sobie 250-300 ziko za 6-7h rwania xD. Na truskawke jest NAJWIECEJ powtarzam, NAJWIECEJ chętnych ukraincow do rwania bo to najprostsza kasa wzgledęm poświęconevo czasu. Jak trafi się do ujowego rolnika ktory nie dba tk katorga ale przy nornalnym zadbanym polu to dniowka moze byc jeszcze większa.