Wpis z mikrobloga

Poszłam zakupić truskawki prosto z pola, bo mam niedaleko. Za koszyczek ok. 2;5 kg zapłaciłam 20 zł. Wiecie ile płacą za ten koszyczek zbierającym ? 3 zł !!! #ekonomia#polska#
  • 225
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siodemkaxx:

nie ma sensu dyskutowac z takimi ludzmi po raz kolejny...


za to jest sens pokazywać wiecznie narzekającym na nieopłacalność i kłamiącym, że ciągle dokładają do interesu (bo jak by się ciągle nie opłacało przez tyle lat to by zdechli w końcu, a nie całkiem dobrze się mieli) kim naprawdę są. Ale nie jesteście jedyni w topce, są jeszcze górnicy nad wami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy jak zwykle wiedze czerpiesz z wp czy innego onetu które pisze tylko clickbaitowr tytuły o narzekaniu, a prawda jest tak że gospodarstwa zwijają się w masowych ilościach, młodych na wsi zostaje może jakiś 0.01% żeby przejąc gospodarstwa i za 10-15 lat to ja się będę śmiał jak ty bedziesz sie bił z innymi ludzmi w kolejce o jedzenie po cenie x10 do obecnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Z waszym podejściem do życia to Bog ma was opiece, ze na etacie musicie siedzieć xD Nie znacie odpowiedzialności prowadzenia firm, gospodarstw i jakie to koszta generuje
  • Odpowiedz