Wpis z mikrobloga

@Probz: Cieszy mnie takie odejście od kultu pracy, gardzę januszami, bo sam mieszkałem w małej miejscowości, gdzie o pracę było ciężko i byłeś zdany na łaskę takiego janusza, który często nawet minimalnej nie płacił, wyrwanie się z takiego syfu jest ciężkie, bo trzeba mieć pieniądze na przeprowadzkę, a żeby mieć pieniądze trzeba coś odłożyć, nie da się odłożyć, gdy zarabiasz minimalną albo poniżej i koło się zamyka a januszexy świetnie funkcjonują.
@Probz: pracę przy zbiorach już dawno nie przynoszą 4pln/h, znajomy w Grójcu najmniej płacił okolice 15, przeważnie ponad 20, uważasz że to mało za pracę która nie wymaga jakichkolwiek kwalifikacji?
@Probz: kwiii chruum szacunek do pieniądza, masz tu młody stówę za cały dzień #!$%@? mlask

Czego to Janusze nie wymyślą dla usprawiedliwienia wyzysku. Lepszy szacunek do samego siebie niż takiego gównianego pieniądza.
Aż sobie przypomniałem pierwszą pracę- po maturze w wakacje, fabryka typu Januszex, umowa zlecenie 8zł na godzinę. Dźwiganie, gorąco, pot, zmęczenie. Nienawidziłem tego miejsca. I żadnego szacunku do pieniądza mnie to nie nauczyło. Nauczyło mnie to pogardy dla Januszów
@Krzysztof53647: Czasami tam ogladałem i szybko zwiałem. Demotywatory czy JBZD to skanseny starego, polskiego internetu wraz z naszą klasą, cud, że to nie jebło. Np na demotywatorach pamiętam słynnego trolla NinjaAssasin co na #!$%@? tez był. Podobno wszystkich trollowal, obrażal, a administracja nic. Na szczęście ani razu z tym trollem nie miałem okazji dyskutować, a podobno nawet na wykopie był. No i przy demotach wykop to oaza kultury oraz wrażliwości