Wpis z mikrobloga

Pracowałam fizycznie na studiach i nic mnie to nie nauczyło, oprócz tego, ze na takich sezonowych emigracjach jest dużo polakow, którzy przewalają to co zarobią na alkohol i narkotyki. Super szacunek do pieniądza XD


@somskia: Wręcz przeciwnie. Nauczyło Cię to że masa ludzi nie ma szacunku do ciężko zarobionego pieniądza i przewala go na głupoty i przez to musi całe życie ciężko pracować i nic z tego nie ma. Gdyby rozważnie
  • Odpowiedz
Krzyk januszy ze nie da sie juz dymac polakow na kase w robocie gdzie zapieprzają jak konie.


@vauecki: i to właśnie ci janusze pierwsi drą ryło, że Tusk nas Niemcom sprzedał stawiając te złe montownie i jak to teraz ludzie wolą w cywilizowanej fabryce pracować i to jeszcze z umową zamiast truskawki zbierać dla dobrodzieja
  • Odpowiedz
@TheKirghizLight: to dla singli. 500+ na dziecko + rodzinne + rację żywnościowe a dla samotnych matek darmowe mieszkania komunalne. I taka kobieta nie chce pracować. Zwłaszcza jak ma męża co zarania minimum średnia
  • Odpowiedz
@brednyk: nie wiem ile zebrali, ale nawet jeśli nie nadawałam się do tej pracy to uważam, że powinni mi zapłacić chociaż część :) i tak, może i byłam za słaba, ale nie miałam nawet 15 lat i byłam pierwszy raz w życiu. praca ta nie była ograniczona czasowo - mogłam nawet i 8h zbierać ten koszyczek, ale w trakcie lunął deszcz. poza mną były osoby, które pracowały tam jakiś czas i
  • Odpowiedz
nie wiem ile zebrali, ale nawet jeśli nie nadawałam się do tej pracy to uważam, że powinni mi zapłacić chociaż część :)


@clifford111: tego nie kwestionuje, ja sam poszedł bym ci na rękę i wypłacił za całą kobiałkę, zwłaszcza że twoją pracę przerwała pogoda a nie ty sama. Mam nadzieję, że teraz jesteś już w lepszej pozycji
  • Odpowiedz
@somskia: Ja tam w 2011 kupiłem Passata B5 TDI 110KM AFN z 1998r za te funty z truskawek/malin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilkukrotnie był na Bałkanach i woził mnie w tę i z powrotem jak już na stałe osiadłem w Holandii, dalej mój ojciec się nim kupla do roboty (w sumie to nie dużo bo pracuje w transporcie międzynarodowym i jeździ z i do roboty 2 razy
  • Odpowiedz
@Probz beka to jest z tych idiotów co to komentują, na malinach od zeszłego roku płacą takie pieniadze ze za 8h masz 300-400zl a jak są sprytne ukrainki to i po 500-700zl zarabiają, ale lepiej wysrać wpis o rolnikach wykorzystujacych pracowników i skłócać naród, pewnie kolejny ruski troll jak ten co wrzucil niby zdj czeresni za 260zl...
  • Odpowiedz
@okno2137 wywalone czy w to wierzysz, takie zarobki były że za 2 miesiące wywozili tyle kasy ze tam przez 2 lata mogą za to żyć, a polaczki tylko potrafią ponarzekać i jechać do holendra za 6 euro dawać sie dymać xd
  • Odpowiedz