Wpis z mikrobloga

@MICHAEL__PROTEIN: sprawa tej dziewczyny mnie tak #!$%@?, jak tylko widzę zdjęcia tej jej corki, gdzie DOROŚLI ludzie śmieją się z dziecka, z wyglądu dziecka które się zmieni 72292 razy jeszcze, ale nawet jakby się nie zmieniło - ono ma jakies 5 lat na tym zdjęciu? I nie jego wina ze wyglada inaczej? Dorośli ludzie śmieją się z dziecka, to jest obrzydliwe, ty i każdy kto to zaplusował

Naprawdę, a potem się
@Bozar86: Po pierwsze nie powinno się śmiać z dzieci. Nie chciałbym być Mulatem w polskiej szkole...

Po drugie dzieci z takich związków mogą być dużo zdrowsze (problem jest czasem z anemią sierpowatą) niż jak się mono-etniczni parzą we wiosce z trzema chałupami na krzyż pod Szczecinem.
@Rusther: wasza „beka z puszczania” to i tak tyranie kobiet za to, ze śmią:
uprawiać seks
lubić uprawiać seks
wybrać do tego seksu osobę która im sie podoba, a nie jest ona wami XDDDDD
I oczywiście nigdy o chłopie ani słowa, bo jakżeby inaczej. Tylko te łase na murzyńskie i nie tylko okropne dziewuchy ( ͠° °)
@Marek_Rekus:
Dobrze. Powiedz mi zatem jak dziecko ma „uczyć się radzić z wrogością”. I tez: dlaczego jakiekolwiek dziecko miałoby się spotykać z wrogością? Rozumiem kłótnie o lalkę w przedszkolu z koleżanka, mini bójkę na placu zabaw bo jeden chciał być policjantem, a nie złodziejem w zabawie i się wkurzył. Ale to nie wrogość, dzieci normalnie uczą się budować relacje międzyludzkie. Rodzice je uczą. I niestety często pielęgnują w sobie całe życie
@Marek_Rekus: to dlaczego w ogóle ja zaczynasz? XDDD żeby się wypowiedzieć do mnie, personalnie, oznaczając mnie, a potem uznajesz ze nie masz podjazdu i najlepiej się nie odzywać, dlatego lepiej powiedzieć ze z baba się nie gada? Typowy, to jest tutaj wykop :D mam tu już 82929292 taka akcje
No ale dobra
Skoro jestem typowa baba, odpowiedz na to co napisałam, ale tak żeby mi w pięty poszło, tak w #!$%@?,