Wpis z mikrobloga

@MICHAEL__PROTEIN: sprawa tej dziewczyny mnie tak #!$%@?, jak tylko widzę zdjęcia tej jej corki, gdzie DOROŚLI ludzie śmieją się z dziecka, z wyglądu dziecka które się zmieni 72292 razy jeszcze, ale nawet jakby się nie zmieniło - ono ma jakies 5 lat na tym zdjęciu? I nie jego wina ze wyglada inaczej? Dorośli ludzie śmieją się z dziecka, to jest obrzydliwe, ty i każdy kto to zaplusował

Naprawdę, a potem się dziwicie ze w szkołach prześladowuja, dzieciaki walą samobóje czy ze tag #przegryw się tak rozrasta
Jesteście ludźmi których dzieci maja zadatki na takich wlasnie psycholi, bo nie uwierzę ze człowiek który wyśmiewa dziecko z racji bycia mulatką o nieco innej urodzie niż inne dzieci, widziałby coś złego w tyraniu rudych, grubych, czy okularników przy rodzinnym obiedzie w obecności swoich dzieci. Serio. Dno dna. I z takich rzeczy właśnie bierze sie coś takiego.
Nie mam własnych dzieci, ale naprawdę budzi się we mnie agresja jak sobie pomyśle ze ktoś mógłby wklejać zdjęcia nie wiem, moich siostrzeńców czy siostrzenic do internetu (nie, żadne nie jest z mokebe) i wyśmiewać DZIECKO za WYGLĄD
  • Odpowiedz
@Bozar86: Po pierwsze nie powinno się śmiać z dzieci. Nie chciałbym być Mulatem w polskiej szkole...

Po drugie dzieci z takich związków mogą być dużo zdrowsze (problem jest czasem z anemią sierpowatą) niż jak się mono-etniczni parzą we wiosce z trzema chałupami na krzyż pod Szczecinem.
  • Odpowiedz
@Urajah: Gnojki są dla siebie toksyczne i upierdliwe niezależnie od koloru skóry. Ha tfu na gówniarzy i starych, którzy mają #!$%@? na ich wychowanie.
  • Odpowiedz
@Rusther: wasza „beka z puszczania” to i tak tyranie kobiet za to, ze śmią:
uprawiać seks
lubić uprawiać seks
wybrać do tego seksu osobę która im sie podoba, a nie jest ona wami XDDDDD
I oczywiście nigdy o chłopie ani słowa, bo jakżeby inaczej. Tylko te łase na murzyńskie i nie tylko okropne dziewuchy ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus:
Dobrze. Powiedz mi zatem jak dziecko ma „uczyć się radzić z wrogością”. I tez: dlaczego jakiekolwiek dziecko miałoby się spotykać z wrogością? Rozumiem kłótnie o lalkę w przedszkolu z koleżanka, mini bójkę na placu zabaw bo jeden chciał być policjantem, a nie złodziejem w zabawie i się wkurzył. Ale to nie wrogość, dzieci normalnie uczą się budować relacje międzyludzkie. Rodzice je uczą. I niestety często pielęgnują w sobie całe
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: to dlaczego w ogóle ja zaczynasz? XDDD żeby się wypowiedzieć do mnie, personalnie, oznaczając mnie, a potem uznajesz ze nie masz podjazdu i najlepiej się nie odzywać, dlatego lepiej powiedzieć ze z baba się nie gada? Typowy, to jest tutaj wykop :D mam tu już 82929292 taka akcje
No ale dobra
Skoro jestem typowa baba, odpowiedz na to co napisałam, ale tak żeby mi w pięty poszło, tak w
  • Odpowiedz