Wpis z mikrobloga

@zwodek: Właśnie przeszło jak już #!$%@? położyłem i stwierdziłem ze nic z tym nie robię, bo nie ma sensu płacić i płakać (jak za dzieciaka z chirurgii wracałem i w autobusie puściło znieczulenie, a ja jeszcze z buta do domu prawie kilometr). Jedyny problem to były sandały na lato, trzeba było szukać z zabudowana pięta. Wtedy się takimi rzeczami przejmowałem. Dzisiaj się śmieje.
@Chekatomba: Lepiej odrazu prosić na wymrażanie i jeszcze poprosić babkę by przypaliła trochę mocniej. Mam to dziadostwo od dziecka i każde wejście do basenu/pod prysznic to dla mnie murowana wizyta u dermatologa. Miałem dziesiątki kurzajek i wszystkie mazidła, zestawy do samodzielnego wymrażania to sprawianie że później na wymrażaniu będzie gorzej.
@Van_Gato: Kurzajka- na tle infekcji wirusem brodawczakiem najpewniej, kup se brodacid albo jakiś wyrażający. Są dostępne bez recepty. Nieleczone też zazwyczaj same schodzą po paru miesiącach.
zdania ekspertow sa podzielone, w kazdym badz razie ide po pilke do drewna i abortuje te stope

Zastanów się. Albo robisz błędy albo nie