Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdy braliśmy ślub temat #b0mbelek był taki, że "teraz na pewno nie, około 30tki pogadamy".

Ja mam zaraz 29 lat ona w Grudniu ale od roku jest temat dziecko. Odsunałem to racjonalnymi argumentami ale w sierpniu wypada data "starania się" a ja wciąż tego nie czuję.

Widzę kolegów z dziećmi, jak babrają się pampersami, gównami, jak nic nie mogą zrobić i po prostu nie chcę.

Ona chce. Nie trafia do niej, ze tylko ja zarabiam, że dziecko kosztuje, ze cholera wie co putin i pisiory odwalą, inflacja szaleje, drożyzna i niepewne jutro.

Nie zabraknie nam dachu nad głową, odkładamy jakąś tam kwotę ale ja lubię swoje życie, piwko wieczorem, wypad na spontanie, wyjazdy i chill. Nie chce mi się wstawać w nocy, słuchać wrzeszczenia.

Byli u nas na noc znajomi z 6 miesięcznym dzieckiem to o 6 ryczało i tyle ze spania.

Ona mówi, że nie dorosłem, ze jestem sam dzieckiem. No może i tak ale co w tym złego skoro jestem tego świadom i mnie przeraża wizja takiego życia jak znajomych z dzieckiem?

A u niej to instynkt. Czysta natura. Brak racjonalnego myślenia. Jak nie dam jej dziecka to czeka mnie rozwód. Kupilem sobie rok i ten rok już minął. Kocham ją jako człowieka. Masakra.

Tak jestem egoistą. Nie umiem tego zmienić.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c0a093787d7645953146a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 132
Związała się dwójka dzbanów, która przed ślubem nie przegadala tak ważnej kwestii, tylko stwierdziła, ze ustala to w okolicach trzydziestki, jakby chodziło o nowy fotel do salonu XD HMMM, co mogło pójść nie tak? Już nie wspomnę, ze twoja księżniczka nie pracuje, wiec pewnie rodzenie dzieci i zajmowanie się nimi to będzie jej usprawiedliwienie tego do emerytury XD
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty się wycofujesz z planów i postanowień, a argument taki, że ona nie myśli racjonalnie xD Wykopki będą klepać Cię po plecach, ale śmieszny jesteś.

Po #!$%@? ten ślub? Słychać, że ewidentnie planowaliście założenie rodziny, ale się po prostu rozmyśliłeś. Nie dorabiaj do tego #!$%@? ideologii. Ja mam 30-tkę i dalej o dziekcu nie myślę, ale mała różnica - nie wziąłem ślubu z dziewczyną i nie obiecałem jej dziecka na
@pianinka: "Według danych Eurostatu ubiegłoroczne dane przedstawiały się następująco: średni wiek kobiet rodzących pierwsze dziecko w Unii Europejskiej wyniósł 29,1 lat. Najwyższy był we Włoszech, gdzie decydowano się na potomka w wieku 31,1 lat, a najniższy w Bułgarii - 26,1 lat. W Polsce wyniósł on 27,2 lata."
"Ryzyko urodzenia chorego dziecka znacznie wzrasta wraz z wiekiem kobiety. U matek w wieku 20 lat ryzyko zespołu Downa u dziecka wynosi 1/1667; w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dzieciak z Ciebie. Co innego jakbyście od początku mieli założenia, że nie chcecie dziecka. Kobieta jeśli chce w miarę bezproblemowo urodzić, powinna pierwsze dziecko mieć maksymalnie do 30 - zapytaj ginekologa.
Beka z tego podróżowania, wiecznego argumentu przeciwko dzieciom. Jak będziesz miał dziecko to zrozumiesz jakim dzieciakiem byłeś gdy myślałeś, że wycieczka do miejsca x będzie bardziej wartościowa od codzienności z rodziną.
@AnonimoweMirkoWyznania porady małżeńskie na portalu dla mizoginowych przegrywów, gdzie większość ma 20 lat i gówno wie o życiu.
Powiedziałeś, że dzieciak po 30 bo był to dla Ciebie jakiś odległy termin odroczenia. Deadline przyszedł i okazało się, że nadal nie dorosłeś. No to teraz czeka Was poważna rozmowa. Zdarzają się sytuacje, gdzie narodziny dziecka odmieniają ojca i nagle odpala mu się instynkt, ale to loteria. Za to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że
@Gnieznianin:

dziecko nigdy nie jest problemem. Jeśli w twojej głowie istnieje problem pod tytułem "dziecko" to sry, ale problem jest w tobie.


Nie ma obowiązku posiadania dzieci więc jaki problem w opie? Jak nie lubi pomidorowej to też będziesz twierdził ze traci? Chłop pewnie pod presją powiedział że pogadamy później a baba liczy że będzie te dzieci rodzic i być mamom na pełen etat.