Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś daje #!$%@? ale robie update. Usuwałem konto ale postanowiłem przerwać procedure bo jednak brakuje miejsca do opisnia swoich żali i gobliniej egzsytencji. Zarzucano mi też, że się chowam i nie przyznaje do kontaktu z @herzyk_wieczorkiewicz ale nie mam z tym problemu wbrew pozorom i chętnie się przyznam, że z nimi rozmawiałem i nawet spotkałem się na żywo - przebywając w szpitalu psychiatrycznym w choroszczy.
Jakiś czas temu trafiłem z silnymi zamiarami samobójczymi na oddział psychiatryczny, nawet najbliższa rodzina, poza matką, mnie nie odwiedziła a zrobiły to "incelowe dziennikarki" bo były zainteresowane co ze mną. Nawet przyniosły ciasto ʕʔ
Obecnie dochodzę do siebie w domu, nie wiem dalej po co żyje, ale mam nadzieje, że jak ustabilizuje stan psychiczny, pogadam z psychologiem, znajdę jakąś stałą pracę to rzuce się w jej wir i zapomne o zmartwieniach dnia codziennego a mój kontakt z ludźmi poprzez discord z innymi starymi incelami czy właśnie dziennikarkami, które stały sie koleżankami, mi wystarczy by jakoś funkcjonować.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce. Moge powiedzieć, że w choroszczy nawiązałem kontakt z ludźmi 50,60+ bo w tym wieku mam umysł :olderman: do teraz z jednym mam stałe kontakty telefoniczne, mężczyzna po dwóch próbach samobójczych więc można złapać podobny vibe z kimś kto rozumie rozterki egzystencjonalne. Szkoda, że młode kobiety nie mają takich rozkin a jeśli mają to wspiera je 190cm chłopak ( ͡º ͜ʖ͡º)
#przegryw #depresja #samotnosc
  • 7