Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wysyp ostatnich treści na wykopie to mam flashbacki z 2014. Dokładnie tak samo był promowany PiS wtedy - migranci, migranci, czarny zrobił to, muzułmanin zrobił tamto, ludzie bójcie się, bo Tusk nasprowadza.

Po czym doszli do władzy i sprowadzali 400tys/rok, informacje o problemach ustały. xD

Porażka po tępej propagandzie w TVP nie nauczyła, że należałoby się wysilić aby być choć odrobinę wiarygodnym? Może ludzie nie są AŻ TAK głupi za jakich ich macie?

#bekazpisu #polityka
  • 79
  • Odpowiedz
@adrian1207: Bo wcale rząd nie daje dupy po całości. Najpierw w opozycji jawnie stawiali się za imigrantami, teraz Kosiniak prosi grupy przestępcze bezradnie o nieprzerzucanie imigrantów plus Niemcy nam ich zwożą, ginie polski żołnierz, trochę dużo tego na raz
  • Odpowiedz
@adrian1207: Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy asymilującym się imigrantem zarobkowym a pomiędzy dzikusem przeskakującym przez płot o nieznanej tożsamości, to problem jest z Tobą.
  • Odpowiedz
  • 478
@Hussarian: na jakiej podstawie twierdzisz, że to byli asymilujący się imigranci? podaj mi jedną instytucję, która sprawdzała tych imigrantów, bo Morawiecki na komisji nie potrafił wskazać, może Ty zdołasz
  • Odpowiedz
@adrian1207:

: Niemcy podrzucili kilkunastu imigrantów - wykop z płomieniem

minęły 2 tygodnie od śmierci żołnierzy, a wykopek już nie pamięta.

Po czym doszli do władzy i sprowadzali 400tys/rok, informacje o problemach ustały. xD

na wykopie nie brakowało na głównej znalezisk o tym, wystarczy chwila w google'u zeby zobaczyć, że wypisujesz bzdury.

Może ludzie nie są AŻ TAK głupi za jakich ich macie?

xD
zobq - @adrian1207: 
: Niemcy podrzucili kilkunastu imigrantów - wykop z płomieniem
m...

źródło: PiS imigranci

Pobierz
  • Odpowiedz
@adrian1207: Na takiej, że mam bezpośredni kontakt z pracownikami lokalnego mopsu, mam bezpośrednią styczność z tymi osobami w mieście przygranicznym do Ukrainy i jestem jedną z osób biorącą udział w rozpatrywaniu wniosków o pobyt tymczasowy. Na jakiej zaś Ty podstawie stwierdziłeś, że 2,5 miliona imigrantów się nie zasymilowało?
  • Odpowiedz