Wpis z mikrobloga

ja nie rozumiem jak ktoś może być bezdomny. Dlaczego zwyczajnie nie kupi sobie domu?


@koniecswiatajestbliski: jak ktoś tak #!$%@? to ja się zastanawiam gdzie mieszkał ostatnie 20 lat
Stać cię na dom/mieszkanie - kupujesz
Nie stać cię na dom/mieszkanie - wynajmujesz
Nie stać cię na wynajem - mieszkasz ze starymi, tak jak to robiłeś przez ostatnie -dziesiąt lat
ale przeciesz muszem gdzieś mieszkać, dlatego na resztę życia biorę kredyt na mieszkanie na które mnie nie stać, no bo muszę!!!11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JestemZielonka123: No ja też nie jestem zwolennikiem #!$%@? kredyciarzy po same kule bez poślizgu, ale nie oszukujmy się - większość jest sama sobie winna
Jakby nie było mnie stać na mieszkanie w większym mieście to bym znalazł mieszkanie w mniejszym mieście.

Zresztą
@niochland: ja też nie, w sumie mi kredyciarze zwisają póki tylko nie pojawia się temat, że ja w jakikolwiek sposób mam się dokładać do ich bezmyślności. Tak to mi bez znaczenia czy im dobrze czy im źle, czy na tym zarobią czy stracą, ich zysk albo strata. Nie zazdraszczam i z nieszczęścia się nie cieszę. No może trochę #!$%@? mnie to, że przez to kredytowe eldorado #!$%@?ło ceny w kosmos więc
@Viado: Mój stary w latach 90’ sobie poszedł do urzędu miasta. Powiedział, ze w kamienicy jest puste mieszkanie, on je wyremontuje i zapisze na siebie. Zgodzili sie bez problemu, przecież nie od dziś wiadomo, ze urzędnicy idą obywatelom na rękę. Nie rozumiem dlaczego ludzie teraz tego nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)