Wpis z mikrobloga

@Szyszkalogin: Pamiętam jak kiedyś kolega kupił nowe słuchawki, ja się generalnie od wielu lat bujam z dousznymi ale on kupił takie profesjonalne drogie nauszne, mięciutkie nie gniotące w uszy, dźwięk czysty jakiego jeszcze nigdy nie słyszałem. Cokolwiek w nich wydawało się po prostu jakbym pierwszy raz w życiu zobaczył cywilizację.

Jak masz podobnie to rozumiem, słuchawki naprawdę to fajna rzecz.
@Szyszkalogin Ja już ponad 2 lata śmigam na ATH r70x, i jak ostatnio musiałem korzystać z HyperX Cloud II, bo zepsuł mi się kabel przy wejściu i działała tylko jedna strona, to doszło do mnie jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami za 300zł vs 1300zł.
Taki offtop, korzysta ktoś z kabli zbalansowanych? Czy opłaca się kupować krótsze zbalansowane kable czy różnicę można tylko odczuć na większych odległościach?
Ja już ponad 2 lata śmigam na ATH r70x, i jak ostatnio musiałem korzystać z HyperX Cloud II


@Mazuro26: dokładnie to. HyperX to świetne słuchawki w swoim przedziale cenowym, tyle że do gier i filmów. Do muzyki ujdą. I tak jak mówisz: dopóki nie spróbuje się czegoś lepszego, to są naprawdę fajne. Większość ludzi kupi airpodsy za 800 zł, ale będzie miało opory żeby kupić dobre słuchawki nauszne do muzyki ¯\(ツ)/¯
Paczekwmasle - > Ja już ponad 2 lata śmigam na ATH r70x, i jak ostatnio musiałem korz...