Wpis z mikrobloga

to samo mówili o moim pokoleniu, że tylko siedzi i klika w ten kąkuter i sobie wzrok zepsuje i plecy skrzywi i w ogóle to w w tym kąkuterze są same gry o zabijaniu i to nie ma żadnej wartości i nic z nas nie będzie bo wolimy zabijać potwory w grach zamiast książki czytać


@spajdermen: Ile osób z twojego otoczenia, które gralo w gierki coś na tym kompie w zyciu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@czykoniemnieslysza: Z tym czy Janusz ma rację to nie wiem czy się zgodzę.

Natomiast popracować fizycznie daje ciekawą perspektywę. Sam aktualnie robię 3 miesiąc na home office i czasami na callach ktoś z zespołu narzeka, że mu w domu gorąco czy niewygodnie. Przypominam sobie wtedy jak robiłem na linii w jednej z większych firm automotive gdzie były 3 zmiany, trzeba było przerzucać po kilkaset kilo detali na zmianę, a na hali
@Cinoski Janusz ma trochę racji, pracy fizycznej powinien każdy spróbować żeby wiedzieć jak to jest. Tak żeby później pracując w biurze mieć szacunek do każdej pracy, również do pracy jaką wykonują sprzątaczki itp. Z tym jest u nas problem.


@czykoniemnieslysza: #!$%@?, u mnie w biurach zawsze największy szacunek wszyscy mieli do sprzątaczek. Do CEO mówisz Cześć a do pani z serwisu Dzień dobry
@Cinoski: Jakies 10-11 lat temu w szkole dorabiałem sobie przez chwilę zbierając na akord borówki i maliny. Najgorsze jest to, że praca jest ciężka, monotonna, w gorącym słońcu, inni pracownicy i właściciele cały czas poganiają. Dodatkowo na początku nie masz jeszcze dobrej techiki i doświadczenia w zbieraniu przez co hajs był bardzo słaby. Na borówkach w tydzień zarobiłem 110 zł a na malinach w 3 dni 45 zł. Oczywiście wszystko na
@Cinoski: „szacunku do pracy”? Na
Jeden miesiąc albo dwa tygodnie - Wtedy raczej to dobra szkoła życia pt. jak się nie będziesz przykładał do nauki to jedyną alternatywą będzie właśnie taki #!$%@? w polu. Szybko człowiek się dowiaduje jak NIE CHCE PRACOWAĆ i jak wyglądają bramy piekieł.
Byłem kilka razy w tytoniu, miesiąc na stolarni - od razu wiedziałem, że „aaa nie chce mi się uczyć, są różne zajęcia” to nie
@spajdermen: akurat ci których hobby było zabawa z komputerem to spora część została programistami i nie powiedziałbym że są głupi albo niepracowici. Czego nie można powiedzieć o pokolenie dej, i dziewczynach których hobby to wypinanie dupy dla likeów. Idziemy w takim kierunku że prędzej czy później Chiny rozleniwiony zachód po prostu zaorają.
@Cinoski: pierodlenie starych dziadów o tej pracy fizycznej. Kiedyś nie było takiego wyboru pracy jak jest obecenie na rynku. Jak nie miałeś mgrinz to kopałeś rowy. Dzis wystarczy srednie i ang b1 i klepiesz eksela w klimatyzowanym biurze.
Pozatym co to jest szacunek do pracy? Szacunek można mieć do siebie albo do kogoś innego .
Co niektórym tu chyba bieda musi zajrzeć do dupy albo zaczną płacić za podstawowe produkty tyle, że to mityczne 15k okaże się być jakąś wygórowaną pensją. Dla wszystkich szydzących ze zbierania owoców i warzyw pragnę przekazać, że ludzkość przeżyje bez waszych w większości gównoprac przy komputerze, a bez jedzenie już nie koniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Demot od janusza biznesu który nie może znaleźć frajerów do dymania za bóg zapłać


@Cinoski: a kto będzie płakał, że truskaweczki za drogie, jak janusz biznesu zacznie płacić 50 zł/h za ich zbieranie?