Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
serio jesteście tacy głupi czy udajecie? No to spoko, tankujcie po 8 ziko zamiast po 7,70, wasz wybór xD W IMIE ZASAD xDDD


ale czemu kpisz z zasad? Nie jestem jakimś przeciwnikiem tej aplikacji, choć na ten moment jej nie mam i pewnie miec nie będę. Natomiast rozumiem osoby, które w imię zasad wola zapłacić więcej niż dotować państwowy czebol jakim jest orlen lub jakiekolwiek inne wartości postawić przed pieniędzmi.

Zamiast się
#!$%@? ludzie se pobiorą za friko apke, zatankować tak czy siak muszą, dostaną se rabacik elegancko na czteropaka ale nie - WYKOPEK SIĘ ZESRAŁ i od teraz jesteś ZESZMACONĄ #!$%@?Ą bo se apke pobrałeś xD

#!$%@? siedzę se jem kolację i się w głos śmieje xD co za portal


@murdoc: przez takich debili jak ty co myśli że jest sprytny bo zaoszczedził potężne 10 zł na tankowaniu, PiS i orlen mogą
Pobierz Zaqwsxe - > #!$%@? ludzie se pobiorą za friko apke, zatankować tak czy siak muszą, do...
źródło: comment_1656527747gXKHeXB1laUHEjKdTIkMRA.jpg
@golagolagola: rozumiem argumenty, że debil by nie skorzystał z promocji, a w sumie to i tak jeden pies gdzie tankujesz bo paliwa i tak wszędzie są od Orlenu, ale zapominamy chyba przy tym:

1. tankując na Orlenie wspieramy Orlen kosztem innych stacji, które mają mniejsze obroty co w konsekwencji może spowodować ich wycofanie się z rynku i stworzenie monopolu dla Orlenu i ewentualne dalsze podwyższanie cen (pamiętajmy też, że głównym zarobkiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokaczw: najlepsze jest, że kupon na te 30gr nie wchodzi razem z kartą biznes tank, czyli jak masz działalność i jedziesz tankować jak zawsze, dajesz kartę, żeby wczytalo dane do faktury, to teraz już tak nie ma. Albo zaczyta dane, albo kupon XD oczywiście możesz wczytać kupon ale wtedy musisz podać NIP z pamięci, pomimo, że masz kartę Orlen na której to wszystko jest zapisane XD parodia
Czyli w imię swojego głupiego myślenia zaplacisz więcej Orlenowi niż mógłbyś?

Kto, oprócz ciebie niby straci w imię tej p0lackiej zasady?

Wychodzi tu typowe myślenie zawistnego p0laka który gdy nawet nic nie zyskuje to zrobi na złość i sobie ręce odmrozi. Ważne by zrobić na przekór.


@m0rgi Ale czemu mnie o to pytasz, skoro napisałem że nie jestem jakimś przeciwnikiem tego.
Ale skoro pytasz, to powiem dlaczego nie przepadam za Orlenem i
@Kochampsajakspa: Również rozumiem twoje argumenty i się z nimi zgadzam jednak dla osoby która nie zarabia średniej krajowej jak Niemczech chociażby a rata kredytu wzrosła jej o 2k argumentem często wygrywającym jest szukanie oszczędności. Sam zacząłem planować zakupy na cały tydzień aby tyle nie wydawać. Wiem tez ze jeśli kilka milionów ludzi skorzysta z tej akcji to byłbym idiota nie korzystając w imię zasad. Zaraz ktoś może odnieść to do wyborów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@golagolagola: Na Orlenie i tak z reguły jest najdroższe paliwo w porównaniu z innymi stacjami. U mnie na circleK jest 5 gr drożej niż na Orlenie licząc tą promocje.