Wpis z mikrobloga

@pokaczw: niech reklamy jeszcze wprowadzą, takie 30 sekund obowiązkowej niepomijalnej reklamy przed użyciem kodu do zeskanowania, to te 30 groszy promocji sobie jeszcze odbiją... Ha tfu na te szuje. A polacy jak to polacy, za 30 groszy się zeszmacić już do końca, #!$%@? tam że wcześniej benzyna była po 5,50, a teraz łaskawie obniżyli z 8 zł o 30 groszy a ten głupi naród jak te ślepe konie lecą i pobierają
serio jesteście tacy głupi czy udajecie? No to spoko, tankujcie po 8 ziko zamiast po 7,70, wasz wybór xD W IMIE ZASAD xDDD


@golagolagola ale czemu kpisz z zasad? Nie jestem jakimś przeciwnikiem tej aplikacji, choć na ten moment jej nie mam i pewnie miec nie będę. Natomiast rozumiem osoby, które w imię zasad wola zapłacić więcej niż dotować państwowy czebol jakim jest orlen lub jakiekolwiek inne wartości postawić przed pieniędzmi.
Zamiast
@Zaqwsxe: @Zaqwsxe: @pokaczw: @wist: ja #!$%@? wykop to jednak stan umysłu. Czy ja gdziekolwiek napisałem ze popieram to co się dzieje i głosuje na PIS? Nie, nie głosuje i nie głosowałem. Ale liczę pieniądze, ostatnio bardziej niż zwykle i nie uważam ze jak można zatankować taniej to się ktoś SPRZEDAŁ OBAJTKOWI I PISOWI. I tak popatrzy 90% społeczeństwa. Być może dla was kilkanaście złotych to nic, to spoko,