Wpis z mikrobloga

#tatacontent #ojcostwo

Siemanko ojcowie! Niedługo moja ukochana będzie rodzić bliźniaki, więc pytanie do was, jakie gadżety wam ułatwiły życie z perspektywy ojca. Jak narazie mam obrotowe bazy do fotelików żeby się nie męczyć ;) Myślę nad specjalnym śmietnikiem na pieluchy i podgrzewaczem do chusteczek nawilżanych.

Myślę też nad wykorzystaniem starych telefonów do zrobienia elektronicznej niani, macie pomysły?

Oddaję głos do studia i słucham państwa :)

Ps. Kocy do budowania baz już kilka mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 361
@Ejber_z_Fyrtla niee sprawdzałam, to dopiero przede mną, ale wiem z opinii innych matek że to takie średnie rozwiązanie (dużo siedzę na madkowych grupkach na fb). Oczywiście zrobisz jak uważasz, chociaż jak widzę że to kosztuje od 60-150 pln to wolałabym dołożyc do jakiegoś monitora oddechu, lepszego bujaczka czy innego gadżetu jak bobo podrośnie ()
@Ejber_z_Fyrtla Podwójny podgrzewacz do mleka. My mieliśmy 6 butelek (po 3 na głowę). Kosz na pieluchy spoko, tylko worki trochę kosztują, a zużywają się szybciutko.
Monitory oddechu, podwojna niania (od samego początku śpią w swoim pokoju (dwa oddzielne łóżeczka), przez pierwsze dwa miesiące spaliśmy z nimi, potem sami).
Te poduszki do karmienia u nas się nie sprawdziły. Świetne za to były babybjorn leżaki.