Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Mirki sprzedałem fure.

Mam 100k papieru

Mam 80k kredo w banku. 13,55%

Oszczędności swoich praktycznie brak no z 5k.

I teraz pytanie.

Będę miał pracę gdzie oszczedze miesięcznie ok 3k za 3mc 4k i za rok pewnie z 6-8k.

1. Iść i spłacić kredo i mieć 20k gotówki na plus. I święty spokój i sobie oszczędzać

2. Czy może coś tymi pieniędzmi porobić np. kupic 2 tańsze auta po 20-30k i później sprzedać. Gdzie na każdym mogę costam zarobić zależy od auta, jak się dobrze poszuka. Koszty utrzymania kredensu to już prawie 1k miesięcznie także musiałbym powiedzmy przez 5mc zarobić 5k tymi pieniędzmi żeby wyjść na plus.
Chyba to pierodle i wolę święty spokój...

#kredyt #inwestowanie #samochody
Krzyshake - Mirki sprzedałem fure.

Mam 100k papieru

Mam 80k kredo w banku. 13,55%

...

źródło: comment_1656486243yExIWaT8g1SY0nfPCQdu7N.jpg

Pobierz
  • 130
via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@b7kj: @Pawcio_Racoon: @mj_computer: @franaa: @MrBeast: @ZohanTSW: @balbezaur: @LonNon: @darek3d1: @buczubuczu: @PrawdziwyArthasMenethil: @pwone: @Weretek: @Jamniki2: @bakter: @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: @cwlmod: @rzep: @x-odus: @gottie: @bysiiu: @siemboom:

Panowie spłacam.

Tak dla ciekawskich.
W 2019 sprowadziłem Mustanga 3.7 2015, wyszło mnie wszystko razem z kosztami kredytu 60k, sprzedałem za 75k w 2020 także 15k do przodu
@hakunnin: nie do końca, jeżeli op naprawdę może obrócić tym kapitałem z zyskiem dużo większym niż te 13,55% to spłacając kredyt pozbawi się możliwości inwestowania
T. ekspert który nigdy nie miał kredytu i nie zamierza go mieć ani nigdy nic nie zainwestował poletzam sb na przyszłość
@kutwa_sprytny najniższe stałe oprocentowanie dla kredo gotówkowego to coś koło 9% w CA - takie znalazłem jak szukałem kilka dni temu, więc żeby być do przodu na lokacie, musiałby mieć lokatę ponad 11%.
@Krzyshake Jeżeli zarobisz tą kasą więcej niż 13,55 ocznie to opłaca się nie spłacać kredytu (wtedy zysk to różnica między zarobkiem rocznym z tych 100k zł a 13,55), a jak zarobisz nie więcej niż 13,55 ocznie to bardziej opłaca się spłacić kredyt, zysk bez ryzyka (a raczej brak straty) w wysokości 13,55.


@vertical: Zapomniałeś o podatku belki. Wiex żeby wyjść na zero musi jeszcze więcej.