Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 546
Jestem chyba stary lub żyję na innej planecie.
Poziom na Mikro spadł tak drastycznie od chwili założenia kilka lat temu przez moją osobę, że czasami zastanawiam się co ja robię tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem połowy wpisów xD:

-W zasadzie nie wiem o co chodzi z tym całym kononowiczem (jedynie tyle, że startował kiedyś na prezydenta + to, że jest ograniczony umysłowo)

-Nie oglądałem nigdy nic z tej całej "Ekipy" i nie wiem kim są te osoby. W sumie współczuję tym, którzy to oglądają

-Jak pojawił się kupon w apce McDonald's z tym "Mata" to nawet nie wiedziałem kim jest ten typ i czemu ma on swój kupon w McDonald's :D

-Do niedawna myślałem, że hotel paradise i wyspa miłości to jedno i to samo. Swoją drogą to pokazuje poziom naszego społeczeństwa i nie jestem w ogóle zdziwiony, że PiS wygrywa wybory a Polacy dali się wydymać na kredytach i nie przeszli na stałe stopy w styczniu (stała stopa 2.9 here ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Swoją drogą od kiedy w ogóle nie oglądam TV (jedynie czasem wiadomości światowe) żyje mi się zdecydowanie lepiej

- Całe to fame MMA znam jedynie z tego, że mój kolega chodził z siostrą jednego z organizatorów. Zapewne chodzi w tym o to by wyciągnąć sporą kasę od bandy baranów ale może jestem w błędzie

-Bardzo ciekawe są wpisy z tym całym Black Pill. Gdyby nie wykop nie znał bym nawet tego pojęcia. Teraz już wiem, że każda kobieta marzy o czarnym i Chadzie bez wyjątku (chyba, że chodzi o kogoś mamę to już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Oczywiście nikt nie może żyć w szczęśliwym wieloletnim związku. Żona potwierdza, że całymi dniami myśli o murzynach od początku naszego związku czyli od 12 lat

-Nie mam pojęcia o co chodzi z kanałem sportowym. Jedynie tyle, że Hajto kiedyś potrącił kogoś na pasach ale czy to jest jakoś powiązane - nie wnikam.

Gdyby nie kilka wartościowych ludzi tu + kilka ciekawych tagów gdzie potrafią się udzielać osoby wybitnie dobre w swojej dziedzinie posiadanie tu konta byłoby pozbawione sensu.

Taki #gownowpis z rana

#przemyslenia #wykop #polska #niewiemjaktootagowac #ciekawostki
  • 92
@Caracas Jak będziesz miał potomstwo, to nie ogarniesz ich świata, jeśli już teraz masz takie plecy xD


@kiszczak No właśnie bro. Trzeba się orientować. Tik Toka sobie włącz, bo zapomniałeś wspomnieć.

Też nie wiem co to wszystko jest. Mylisz blackpill z dickpill. Dickpill bardzo lubię, bo fajny trolling robią, że ma się niezły mindfuck.
@WielkiNos: Całkiem możliwe, że to pomyliłem. Myślałem, że to jedno i to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Caracas nie. O ile się zdążyłam zorientować blackpill to podstawa bycia incelem. Wiąże się z nienawiścią do kobiet i obwinianiem je za wszystkie niepowodzenia, prowokowaniem, manipulowaniem pod konkretną narrację jakie to kobiety są najgorsze. No są, ale nie wszystkie. A sprowokować można każdego.

A dickpill to w sumie tag dla
@Caracas: Wypisałeś dokładnie wszystkie powody dlaczego przeglądam wykop, gdybym tego nie robił był bym oderwany od rzeczywistości jak kaczyński, a tak przynajmniej wiem czym się ludzie ekscytują. Oczywiście zgadzam się z Tobą że to wszystko gówno jest, ale żyjemy w stadzie i trzeba coś o tym stadzie wiedzieć, zwłaszcza jeśli nie zamierzasz iść razem z nim na rzeź.
@Caracas: Też mam ostatnio takie wrażenie, że niby siedzę w tym internecie tyle samo co zawsze, a mam wrażenie, że wszystko mi "odjeżdża". Kiedyś doszedłem do takiego wniosku, że wszystkiemu winne są te mądre algorytmy. Pokazują ci tylko to co już znasz, rzadko kiedy zobaczysz coś nowego, np przeglądasz fb, jesteś za pisem, to pokazuje ci same posty propsujące pis, i nawet nie wiesz, że tam też są ludzie którzy są