Wpis z mikrobloga

Ha tfu na ludzi katujących #konie lub jakiekolwiek inne #zwierzaczki

Mam na myśli zarówno prowadzących taki biznes, jak i turystów którzy korzystają z ich usług

Pomyślcie sobie jak te zwierzęta muszą się męczyć, szczególnie w upały przy obecnej #pogoda

#podludzie #patologia #turystyka #zakopane
t.....z - Ha tfu na ludzi katujących #konie lub jakiekolwiek inne #zwierzaczki 

Mam ...

źródło: comment_1656336774inKcTEYcfHbXJkCi7Wywzy.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trujacybluszcz: Ta chora praktyka dla leniwych sk#%$ynów powinna zostać zakazana już dawno temu.


@Mr_3nKi_ to jakas p------a atrakcja dla niezbyt lotnych umyslowo ludzi i tez tym gardze ale jakby te konie byly zadbane przez tych troglodytow wlascicieli to nic by im sie nie stalo jakby kilka kursow zrobily, dla konia to nie jest jakis wielki wysilek.

Ale te ludzkie gnidy nie patrza na temperature, skapia na jedzeniu, po wode
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: @Mr_3nKi_: dziwi mnie że nie ogarneli jakiś wspomagaczy elektronicznych dla tych koni. Coś jak w rowerach że niby pedałujesz ale jest o wiele łatwiej. Myślę że byłoby to na korzyść koni jak i turystów którzy korzystali by z czegoś takiego widzac ze kon sie tak nie meczy
  • Odpowiedz
Wiesz co stanie się z końmi gdy nie będą potrzebne? znikną. To nie jest dzikie zwierze które ma jakiś sens w przyrodzie, nikt nie będzie trzymał konia by na niego popatrzeć.


@S_____: XDDD wg ciebie już homo erectus ujeżdzali konie? Koń zawsze był w przyrodzie dzikim zwierzem, dopóki nie przyszedł człowiek i nie zrobił z niego niewolnika.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Jakie wolne dzisiaj, byłem przejazdem w Krakowie 14-17, spacerowalem po rynku, żar z nieba niesamowity, a obok kościoła mariackiego albo katedry św trójcy (nie pamietam dokładnie) pięć dorożek i konnicy zapraszali do skorzystania z usług (a w zasadzie panie, konnice? XD)
  • Odpowiedz
@Beesly: bo te konie dostają taką mieszankę żarcia, że są jak nakoksowane. Dlatego są narowiste jak stoją i nic nie robią. Tak, idzie nakoksować konia żeby latał jak p----------y.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:

Ta chora praktyka dla leniwych sk#%$ynów powinna zostać zakazana już dawno temu.

Niech decyduje portfel i człowiek, po co od razu zakazywać. Dawno tam nie byłem ale jak byłem to dobrze traktowali konie.
  • Odpowiedz
@Pelen_watpliwosci: Mój dziadek uprawiał pole koniem ale chyba się ze swoją mniejszą końcówka na głowy pozamieniałeś jeśli myślisz, że koń był na wsi tyrany do zajechania. Dobry koń to dobro, o które się dbało bo była świadomość, że bez niego jest się w dupie. U dziadka koń zawsze był oporządzony, napojony i najedzony, a odpoczywał w zabudowie.
  • Odpowiedz