Wpis z mikrobloga

Ha tfu na ludzi katujących #konie lub jakiekolwiek inne #zwierzaczki

Mam na myśli zarówno prowadzących taki biznes, jak i turystów którzy korzystają z ich usług

Pomyślcie sobie jak te zwierzęta muszą się męczyć, szczególnie w upały przy obecnej #pogoda

#podludzie #patologia #turystyka #zakopane
t.....z - Ha tfu na ludzi katujących #konie lub jakiekolwiek inne #zwierzaczki 

Mam ...

źródło: comment_1656336774inKcTEYcfHbXJkCi7Wywzy.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@trujacybluszcz: nie popieram tego procederu i nie jeździłem nigdy nas Morskie Oko wozem, ale czy te konie, gdyby nie woziły ludzi to nie z------------y przypadkiem w polu? Wydaje mi się, że oranie, ciągnięcie wozu z sianem itd. itp. to cięższa praca niż parę kursów tam i z powrotem, jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
  • Odpowiedz
gdyby nie woziły ludzi to nie z------------y przypadkiem w polu?


@Nupharizar: I kto by miał niby robić w polu, skoro są ciagniki? xD zwyczajnie poszłyby do rzeźni. Zerknij na link który wstawiłem wyżej. Te konie wbrew pozorom wcale nie mają złego życia, chociaż sam nie popieram wożenia d--y w tych wozach, bo jak idziesz w góry, to po to, żeby po nich pochodzić. Większość tych inb jest robiona na podstawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trujacybluszcz: konie śmierdzą i choćby z tego powodu nie powinno ich być w miastach. Ktoś pisał, że konie mają wolne w Krakowie dzisiaj? Nieprawda, widziałem bryczki w rynku i czułem smród końskiego gówna.
  • Odpowiedz