Wpis z mikrobloga

@ksiak: VW z czasów kiedy personalizacja wyposażenia była dużo bardziej rozbudowana. Nawet trudno opisać czy takie auto ma wysokie wyposażenie czy nie, bo ma pewne super gadżety z epoki jak prosty GPS, ESP, wyprowadzony telefon (chociaż to wygląda na akcesorium zamontowane późnej w ASO), 4 poduszki powietrzne, a z drugiej strony korby i najtańsze szmaty na drzwiach i siedzeniach.
Autem za 3k zazwyczaj nie jeździ zamożna osoba, więc zwyczajnie nie naprawia klimy za 1/3 wartości swojego auta. Będzie tylko gorzej przez kryzys.


@OrzechowyDzem: no nie do końca, nie stawiałbym takiego pewnika że jak ktoś ma auto za kilka k to na pewno będzie dziadował i wszystko po taniości robił. Tutaj na prawdę samochód i jego wartość nie jest wyznacznikiem.
Bardzo co ktoś ma w głowie i czy interesuje się trochę
@r5678: Przykład dobry i nie brakuje podobnych w otoczeniu każdego. Nie chodziło mi o to, że jak ktoś ma gruza to na 100% nie ma kasy i nie zrobi klimy. Skróciłem tylko to co widzę w swoim otoczeniu. Jak ktoś jeździ od 10 czy 15 lat jednym autem i nie przywiązuje do niego jakiejś uwagi to nie zapłaci za klimę 1/3 wartości auta.
Mam 24 letnie Megane z automatem, klimą, elektrycznymi szybami ale bez podgrzewanych lusterek


@PiotrFr: Mam 12 letnie Mondeo, mam podgrzewaną przednią szybę i jest to mega, ale mam podobno też podgrzewane lusterka właśnie, ale działa to jak słabo, że nie idzie tego zauważyć i z tego co czytałem to jest właśnie norma ¯\_(ツ)_/¯ moja eks Primera (byłaby 22 letnia, gdyby nie trafiła na złom) pięknie podgrzewała lusterka, aż parowało

Ech, nieważne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@r5678: Przykład dobry i nie brakuje podobnych w otoczeniu każdego. Nie chodziło mi o to, że jak ktoś ma gruza to na 100% nie ma kasy i nie zrobi klimy. Skróciłem tylko to co widzę w swoim otoczeniu. Jak ktoś jeździ od 10 czy 15 lat jednym autem i nie przywiązuje do niego jakiejś uwagi to nie zapłaci za klimę 1/3 wartości auta.
@OrzechowyDzem: mam prawie pelnoletni samochód, bo z