Wpis z mikrobloga

  • 6
@potatowitheyes after life (ale to bardziej komedio dramat), the ranch(zwłaszcza jak lubisz sitcomy i klimat południowych stanów), Derry girls mnie też bawiło, love mi też pasował, grace i Frankie, sex education ( jeśli masz mocno konserwantywną wrażliwość to chyba lepiej nie XD), kuku był ok . To tyle co mi przychodzi do głowy, no i stand upy. A jeszcze atypowy jest dobry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@potatowitheyes: jest to lekki serial do pośmiania się, taki trochę familijny. Takie biurowe intrygi, sprawy państwowe, rodzinne, trochę naukowe, trochę akcji, wszystko bardzo lekkie i płytkie, do pośmiania się i rozluźnienia.

Jeśli szukasz sztuki lub "dobrego serialu" to nie, ale dla rozrywki jak najbardziej.
  • Odpowiedz
Chłop co nawet jednego odcinka nie obejrzy na platformie streamingowej którą ma pod ręką bo mu tak wykopki powiedziały xD


@L3gion: Wykopki prawie nigdy mnie nie zawiodły w swoich rekomendacjach, to po pierwsze, a po drugie mam taką głupią manię z książkami, serialami, filmami, że nie potrafię przerwać XD wiem, że to pewnie głupio brzmi dla kogoś, kto potrafi po 50 stronach książki stwierdzić, że mu się nie podoba, odłożyć ją
  • Odpowiedz
Wykopki prawie nigdy mnie nie zawiodły w swoich rekomendacjach, to po pierwsze


@potatowitheyes: A mnie zawiodły nie raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważam że jedyna osoba która jest w stanie określić czy coś mi się podoba... to ja ¯\_(ツ)_/¯

wiem, że to pewnie głupio brzmi dla kogoś, kto potrafi po 50 stronach książki stwierdzić, że mu się nie podoba, odłożyć ją i zacząć inną


Jeden sezon SF
  • Odpowiedz