Wpis z mikrobloga

#seriale
Space Force, warte waszym zdaniem zachodu?
Pamiętam jak to było mocno promowane przed premierą, niektórzy spodziewali się nawet czegoś w stylu The Office, a chyba serial nie do końca trafił w gust widowni. Ja w sumie szukam teraz jakiegoś serialu, w którym przynajmniej kilka razy na odcinek się zaśmieję.
Pobierz potatowitheyes - #seriale 
Space Force, warte waszym zdaniem zachodu? 
Pamiętam jak...
źródło: comment_1656255078QGFYyFTqmk53uJ3CceYlXR.jpg
  • 44
@potatowitheyes after life (ale to bardziej komedio dramat), the ranch(zwłaszcza jak lubisz sitcomy i klimat południowych stanów), Derry girls mnie też bawiło, love mi też pasował, grace i Frankie, sex education ( jeśli masz mocno konserwantywną wrażliwość to chyba lepiej nie XD), kuku był ok . To tyle co mi przychodzi do głowy, no i stand upy. A jeszcze atypowy jest dobry.
Chłop co nawet jednego odcinka nie obejrzy na platformie streamingowej którą ma pod ręką bo mu tak wykopki powiedziały xD


@L3gion: Wykopki prawie nigdy mnie nie zawiodły w swoich rekomendacjach, to po pierwsze, a po drugie mam taką głupią manię z książkami, serialami, filmami, że nie potrafię przerwać XD wiem, że to pewnie głupio brzmi dla kogoś, kto potrafi po 50 stronach książki stwierdzić, że mu się nie podoba, odłożyć ją
Wykopki prawie nigdy mnie nie zawiodły w swoich rekomendacjach, to po pierwsze


@potatowitheyes: A mnie zawiodły nie raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważam że jedyna osoba która jest w stanie określić czy coś mi się podoba... to ja ¯\_(ツ)_/¯

wiem, że to pewnie głupio brzmi dla kogoś, kto potrafi po 50 stronach książki stwierdzić, że mu się nie podoba, odłożyć ją i zacząć inną


Jeden sezon SF